SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Shafi Saxena nową szefową ds. biznesu OCP w Bauer Media Group

Shafi Saxena zastąpi Björna Landera na stanowisku szefowej ds. biznesu OCP (online comparison platform - internetowa platforma porównawcza) w Bauer Media Group. Natomiast dyrektor finansowy Joakim Lundqvist odchodzi z firmy.

Article

Björn Lander, prezes i szef działu biznesowego OCP (Online Comparison Platforms) oraz Joakim Lundqvist, dyrektor finansowy OCP zdecydowali się na odejście z firmy. Od 1 września br. Björna Landera zastąpi Shafi Saxena. Natomiast nazwisko nowego dyrektora finansowego ma zostać dopiero ogłoszone.  

Björn Lander zajmie się z kolei tworzeniem nowych biznesów. - Jestem naprawdę wdzięczny Bauerowi za najbardziej interesujące, ekscytujące i satysfakcjonujące lata w mojej dotychczasowej karierze. Będę z zainteresowaniem obserwować, jak firma OCP rośnie od sukcesu do sukcesu - mówi Lander.

Björn i Joakim wcześniej - od 2013 roku - pracowali w spółce Zmarta OCP jako CEO i CFO. Grupa Bauer Media przejęła tę firmę w 2016 roku. Managerowie rozwinęli ją na nordyckim rynku i założył Business Area OCP w Bauer.

- Z wielką dumą, pokorą i podekscytowaniem czekam na dołączenie do Bauera i kierowanie zespołem OCP, żeby spełnić ambicje firma do bycia liderem na rynku wszędzie tam, gdzie działa - komentuje Shafi Saxena.

Shafi Saxena w swojej karierze pracowała także jako konsultant strategiczny w Dolinie Krzemowej, była przedsiębiorcą i starszym liderem biznesu w różnych branżach i firmach (m.in. Microsoft, Unilever, PepsiCo).

W związku z odejściem z firmy dyrektora finansowego Joakima Lundqvista, od 1 października Agnieszka Anielska – dotychczasowa szefowa ds. rozwoju nowych przedsiębiorstw w OCP tymczasowo zastąpi go na stanowisku.

Bauer jest obecnie właścicielem Zmarta Group, firmy z zakresu fintech w Skandynawii; Rankomat – platformy porównawczej ubezpieczeń w Polsce; NetBrokers Holding - platformy porównawczej w Czechach i na Słowacji oraz CrediMarket – internetowego serwisu porównawczego kredytów konsumpcyjnych, kredytów hipotecznych i kart kredytowych w Hiszpanii.

Grupa Bauer Media jest wydawcą ponad 700 czasopismom, ponad 100 stacji radiowych, inwestuje w internetowe platformy porównawcze.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Shafi Saxena nową szefową ds. biznesu OCP w Bauer Media Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl