SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Siasia Seyfried i Kuba Ranik przeszli do Moon Films

Do zespołu domu produkcyjnego Moon Films dołączają Siasia Seyfried (poprzednio pracowała w grupie DDB) i Kuba Ranik (poprzednio w OTO Film).

Siasia Seyfried, Magda Betlejewska i Kuba RanikArticle

Siasia Seyfried objęła w Moon Films funkcję head of creative expansion, będzie odpowiadała za szukanie innowacyjnych obszarów produkcyjnych.

Poprzednio Siasia Seyfried przez kilkanaście lat była związana z grupą DDB (należy do niej m.in. agencja DDB Warszawa), zajmowała tam m.in. stanowisko head of creative solutions. - Jeżeli mam wracać do branży to tylko do Moon Films - skomentowała.

Kuba Ranik został w Moon Films partnerem, razem z Magdą Betlejewską będzie zarządzał firmą oraz prowadził projekty jako executive producer. - W świecie zdominowanym przez bardzo ostrą walkę i nie zawsze dobrą energię, chcemy zaproponować miejsce otwarte, przyjazne, z bardzo indywidualnym i kreatywnym podejściem do każdego projektu. To będzie miejsce, w którym i wokół którego skupimy kreatywne dusze z wielu dziedzin, nie tylko stricte filmowych - stwierdził Ranik.

Poprzednio Kuba Ranik przez 15 lat pracował w OTO Film, w ostatnim okresie jako managing director i executive producer. O jego odejściu z firmy informowaliśmy na początku lipca.

- Wieloletnia przyjaźń i wzajemne uznanie dotychczasowych osiągnięć, musiały w końcu doprowadzić do połączenia naszych twórczych umysłów i silnych osobowości w jednym, nowoczesnym domu produkcyjnym - stwierdziła Magda Betlejewska, założycielka i executive producer w Moon Films. - Dzielimy się udziałami w firmie, ale przede wszystkim łączy nas pozytywna energia i chęć ciągłego rozwoju - dodała.

Dom produkcyjny Moon Films działa od początku 2016 roku. Założyła go Magda Betlejewska wspólnie z reżyserem Erikiem Van Wyk. Wcześniej Betlejewska pracowała jako producent m.in. w agencjach TBWA i DDB oraz domu produkcyjnym Cut/Cut.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Siasia Seyfried i Kuba Ranik przeszli do Moon Films

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl