SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sieć Dentsu zrezygnuje ze słowa „Aegis” w nazwie od 2020 roku

Sieć reklamowa Dentsu Aegis Network, do której należą takie agencje, jak Carat, Vizeum, iProspect, dentsu X zamierza usunąć z nazwy człon „Aegis”. To element realizacji strategii One Dentsu.

Article

Człon „Aegis” ma zniknąć z nazwy Dentsu Aegis Network od 1 stycznia 2020 roku. Sieć chce też zintensyfikować działania w regionie Azji i Pacyfiku, aby w pełni zrealizować strategię „One Dentsu”.

Pracownicy sieci zostali poinformowani, że z początkiem przyszłego roku pojawi się nowa struktura korporacyjna, w ramach której sieć będzie działać obok Dentsu Inc., a nie jako spółka zależna.

Dyrektor naczelny i dyrektor wykonawczy DAN, Tim Andree w rozmowie z Campaignlive  wprawdzie nie potwierdził rebrandingu, ale jasno dał do zrozumienia, że ​​biznes jest przełomowy. - Integracja Dentsu Network i Aegis Media dobiegło końca - powiedział. Z kolei rzecznik sieci dodał: - Obecnie nie skupiamy się na nazwie, ale na działaniach zbliżających firmy Dentsu Aegis Network i Dentsu. Jest to naturalna ewolucja w celu zapewnienia długoterminowego zrównoważonego rozwoju, zbudowanego wokół naszego zorientowania na klienta, innowacji i kreatywności.

Sieć Dentsu przyjęła nazwę Aegis w 2012 roku w wyniku przejęcia przez Dentsu za 3,2 mld funtów brytyjskiej grupy Aegis.

- Od ponad roku jesteśmy w procesie transformacji. Cel to, zgodna z naszymi obserwacjami, zmiana funkcjonowania grupy, czyli maksymalne wykorzystanie kompetencji, które posiadamy (strategia, data, digital, performance marketing, produkcja filmowa czy planowanie mediów) dla rozwoju produktów, marek i usług naszych klientów. One Dentsu to naturalna ewolucja, która ma na celu zapewnienie długoterminowego, zrównoważonego rozwoju, zbudowanego wokół wspólnej pasji budowania marek w oparciu o innowacyjność, idee, dane, technologie i kreatywność. Istotne jest dla nas to, jak obsługujemy naszych klientów i odpowiadamy na ich wyzwania- podkreśliła w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Martyna Adamska, PR coordinator w Dentsu Aegis Network Polska.

O tym, co dokładnie to oznacza dla biznesu w Polsce i na świecie polski oddział DAN poinformuje po wakacjach.

Dołącz do dyskusji: Sieć Dentsu zrezygnuje ze słowa „Aegis” w nazwie od 2020 roku

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
God DAMN it!
Permanentny rebranding, coraz mniej klientów.
odpowiedź