SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Szef marketingu PZU zaczął nadzorować Sigma Bis

Do rady nadzorczej agencji mediowej Sigma Bis, należącej do Orlenu i PZU, został powołany Michał Lutostański, dyrektor departamentu marketingu w PZU.

Michał Lutostański, fot. LinkedinMichał Lutostański, fot. Linkedin

Michał Lutostański w radzie nadzorczej Sigma Bis zastąpił Natalię Górną, która była jej członkinią jedynie przez kilka miesięcy.

To kolejna roszada w radzie spółki: w połowie ub.r. zostali do niej powołani Agnieszka Rabakoń-Gruza i Wojciech Hatala-Sierant, w miejsce Joanny Zakrzewskiej (to była rzeczniczka prasowa Orlenu), Marcina Jankowskiego i Bartosza Niebrzydowskiego.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W radzie nadzorczej są też Jarosław Sosiński (od jesieni 2019 roku) i Wojciech Iwanicki (od początku ub.r.). Prezesem agencji od jesieni 2020 roku jest Marcin Dec, a pozostałymi członkami zarządu Artur Muszkiet i Tomasz Michalski.

Orlen ma 66 proc. udziałów Sigma Bis, a PZU - 34 proc. W 2021 roku agencja przy wzroście przychodów o 107,7 proc. do 191,18 mln zł zanotowała spadek straty netto z 2,08 do 1,31 mln zł. 64 proc. wpływów agencji pochodziło od spółek z grup kapitałowych jej udziałowców.

Michał Lutostański na czele marketingu PZU

Z PZU Michał Lutostański jest związany od początku 2020 roku. Najpierw pełnił funkcję menedżera ds. projektów strategicznych, a wiosną 2020 roku został dyrektorem departamentu marketingu.

W firmie pracował już w latach 2015-2017, m.in. jako ekspert ds. innowacji i szef zajmującego się nimi zespołu.

Lutostański pracował też m.in. w Havas Media Group (jako szef Havas X), Vienna Insurance Group (jako ekspert ds. marketingu), TomTom Telematics (jako group product marketing manager) i Netii (jako product marketing manager).

Dołącz do dyskusji: Szef marketingu PZU zaczął nadzorować Sigma Bis

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Nic nie zrobi
To malo kumaty gosc. Nic nie zrobi. Gdzie pracowal namieszal i go zwalniano. Dyzma.
odpowiedź
User
.
Partyjna ciepła nora.
odpowiedź
User
Były prezes
Rada niekompetencji.
odpowiedź