SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w radzie nadzorczej Sigma BiS, odeszła była rzeczniczka Orlenu

Do rady nadzorczej agencji mediowej Sigma BiS, której udziałowcami są PKN Orlen i PZU, powołani zostali Natalia Górna, Agnieszka Rabakoń-Gruza i Wojciech Hatala-Sierant. Zastąpili m.in. Joannę Zakrzewską, byłą rzeczniczkę prasowa Orlenu.

Joanna ZakrzewskaJoanna Zakrzewska

Agnieszka Rabakoń-Gruza została przewodniczącą rady nadzorczej Sigma BiS. Wiceprzewodniczącym jest Wojciech Iwanicki (w radzie nadzorczej od początku 2020 roku), a pozostałymi członkami - Jarosław Sosiński (od jesieni 2019 roku), Natalia Górna i Wojciech Hatala-Sierant.

Rabakoń-Gruza pracuje w Orlenie od ponad czterech lat, od ponad dwóch na stanowisku eksperta. Wcześniej pełniła funkcje menedżerskie w agencjach mediowych Zenith i MEC.

Wojciech Hatala-Sierant z Orlenem jest związany od 12 lat. Zajmował różne stanowiska menedżerskie, a od dwóch lat jest szefem kontroli sprzedaży. Natomiast Natalia Górna pracuje jako dyrektor ds. relacji z mediami w Grupie PZU.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Nowe osoby w radzie nadzorczej Sigma BiS zastąpiły Joannę Zakrzewską, Marcina Jankowskiego, Bartosza Niebrzydowskiego

Zakrzewska przez ponad cztery lata była szefową działu komunikacji zewnętrznej i rzeczniczki prasowej w PKN Orlen. W połowie br. zastąpiła ją Edyta Olkowicz, natomiast Zakrzewska objęła funkcję dyrektorki departamentu komunikacji i marketingu w firmie PGNiG, którą na początku listopada przejął Orlen.

W zarządzie Sigma BiS są prezes Marcin Dec (od jesieni 2020 roku), Tomasz Michalski i Artur Muszkiet (obaj od początku 2020 roku). Orlen ma 66 proc. udziałów agencji, a PZU - 34 proc.

W ub.r. Sigma Bis przy wzroście przychodów o 107,7 proc. do 191,18 mln zł zanotowała spadek straty netto z 2,08 do 1,31 mln zł. 64 proc. wpływów agencji pochodziło od spółek z grup kapitałowych Orlenu i PZU.

Dołącz do dyskusji: Zmiany w radzie nadzorczej Sigma BiS, odeszła była rzeczniczka Orlenu

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
8 stars
Zmieni się władza, skończą się intratne kontrakty dla tej agencji.
odpowiedź
User
Quadro
U nas jak była mniej niż stuwka miesięcznie to też ludzie powoli odchodzili. Trzeba trzymać standardów i się szanować.
odpowiedź
User
albinos
Mała burza w Pi SO Stawie...?
odpowiedź