SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sigma Bis z nowym, wartym 1 mln zł zleceniem Kancelarii Premiera

Sigma Bis, wspólna agencja mediowa PKN Orlen i PZU wygrała przetarg Kancelarii Prezesa Rady Ministrów na obsługę mediową jej kampanii w prasie - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet do obsługi wynosi 1 mln zł. To już trzecia wygrana Sigmy Bis w postępowaniach Kancelarii Premiera.

Mateusz MorawieckiArticle

Wygrany właśnie przez Sigma Bis przetarg dotyczył usług zakupu powierzchni reklamowej w prasie ogólnopolskiej oraz na portalach internetowych na potrzeby kampanii informacyjnych i społecznych realizowanych przez Kancelarię Premiera.

Oferty w nim, oprócz Sigma Bis, złożyły też Fabryka Marketingu, Effective Media, Media Group oraz konsorcjum agencji Euvic Media i DSK. Ich oferty jednak w finale przetargu odrzucono nie poddając w ogóle punktacji.

Oferta Sigma Bis otrzymała 100 pkt.

O wyborze zwycięzcy decydowała cena. Agencje nie składały ofert z pełną kwotą za realizację usług. Podawały przykładowe stawki cen za zakup określonych mediów. Dotyczyły one: dzienników, tygodników, dwutygodników i miesięczników ogólnopolskich, tygodników i dzienników lokalnych oraz portali: wp.pl, onet.pl i interia.pl.

Sigma Bis będzie pracować dla KPRM do końca grudnia br., a budżet (obejmujący nie tylko wydatki na wskazane media, ale również wynagrodzenie agencji) wynosi 1 mln zł.

Obecnie wygrany przetarg Sigmy Bis to już trzecie zlecenie od KPRM w ostatnim czasie. Wspólna agencja Orlenu i PZU niedawno wygrała przetarg na realizację w internecie promocji m.in. Polskiego Ładu oraz przetarg na przygotowanie i realizację kampanii informacyjno-promocyjnej na temat potencjału cyfrowych zasobów kultury i nauki oraz korzyści z ich wykorzystywania.

Dołącz do dyskusji: Sigma Bis z nowym, wartym 1 mln zł zleceniem Kancelarii Premiera

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zero
Im się to zlecenie po prostu należało!
odpowiedź
User
AS
I tak to się kręci, kasa idzie tam, gdzie ma iść
odpowiedź
User
szok
i niedowierzanie
odpowiedź