SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Siła jest w nas!” - Lubelskie reklamuje walory turystyczne i gospodarcze (wideo)

Od początku października trwa kampania reklamowa województwa lubelskiego promująca zarówno atrakcje turystyczne i kulturowe, jak też walory gospodarcze. Akcja jest prowadzona w kraju i na wybranych rynkach zagranicznych.

Article

Reklamy z kampanii pod hasłem „Siła jest w nas!" mają podkreślać potencjał ludzi, technologii i przyrody województwa lubelskiego. Działania są skierowane zarówno do mieszkańców tego regionu, jak też inwestorów z kraju i zagranicy.

Od początku października akcja obejmuje 820 wielkoformatowych nośników m.in w Warszawie, Łodzi, Krakowie, aglomeracji śląskiej, Poznaniu, Szczecinie, Lublinie, Wrocławiu, Rzeszowie i Trójmieście. Mają przekonywać, że województwo lubelskie jako miejsce atrakcyjne nie tylko turystycznie i kulturowo, ale przede wszystkim gospodarczo.

W kolejnym etapie działania będą zachęcać do kupowania produktów wytwarzanych w województwie lubelskim, przekonując, że są one smaczne i ekologiczne. Produkty będą promowane w tysiącu sklepów na specjalnie do tego celu zaprojektowanych tzw. stoperach regałowych.

Akcja obejmie również kina w województwie lubelskim (m.in. w Lublinie, Chełmie, Białej Podlaskiej, Opolu Lubelskim i Kraśniku) oraz TVP Lublin. Ponadto przez dwa tygodnie spoty i plansze promujące walory gospodarcze regiony będą wyświetlane na antenie BBC News na kanałach Europa, Azja i Pacyfik oraz Bliski Wschód.

>>> Oglądaj najciekawsze spoty reklamowe na tv.wirtualnemedia.pl

Działania promocyjne są też realizowane na wybranych lotniskach (m.in. Dublinie, Sztokholmie, Glasgow i Brukseli), z których latają do Lublina samoloty Ryanaira, WizzAira i Lufthansy.  Zostaną tam przeprowadzone eventy, podczas których rozdane zostanie 3 tys. pakietów upominkowych z produktami regionalnymi.

Pakiety będą też wręczane m.in. w ekskluzywnych restauracjach, klubach fitness, galeriach sztuki współczesnej, galeriach handlowych, na kampusach uniwersyteckich oraz w środowiskach dziennikarzy i innych przedstawicieli mediów w Dublinie, Londynie i Sztokholmie. Zadanie to będą realizowały przeszkolone, anglojęzyczne Polki ubrane w stroje ludowe z regionu Lubelszczyzny.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Siła jest w nas!” - Lubelskie reklamuje walory turystyczne i gospodarcze (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl