SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sinea Group dla Wilkinson Sword

Z początkiem listopada ruszyła kampania promocyjna nowej maszynki do golenia z wymiennymi wkładami Wilkinson Xtreme3 System.

 O jej unikatowych cechach mają szansę przekonać się uczestnicy promocyjnych akcji, których pomysłodawcą jest agencja reklamowa Sinea Group.

Do zadań agencji należało opracowanie strategii w ramach guerilla i buzz marketing, stworzenie kreacji, przygotowanie materiałów do produkcji, organizacja i nadzór kampanii.

"Działania z zakresu guerilla i buzz marketing zwiększają szansę na dotarcie do odbiorców chcących pokazać swoje extremalne "Ja", tzw. trendsetterów. Do takich głównie osób adresujemy produkt, jakim jest Wilkinson Xtreme3 System" - powiedział Mariusz Osiński, Marketing Manager firmy Energizer Polska
Sp. z o.o.

Tym, którzy chcą pokazać extremalne "Ja" Wilkinson Xtreme3 zapewnia 3 oblicza extremalnego golenia - zarost modelowy, zarost konturowy i cięcie na tzw. "zero" - to wszystko dzięki 3 ruchomym ostrzom oraz ruchomej główce maszynki! Nad wyborem odpowiedniego typu zarostu czuwa ekipa profesjonalnych stylistów, świadczących usługi w specjalnie przygotowanych do tego namiotach.

Warto dodać, że kampania kierowana jest nie tylko do mężczyzn, ale również do kobiet ("Dobierz mu się do skóry"), dla których Wilkinson Xtreme3 System jest gwarancją ekstremalnie gładkiej skóry ich partnerów.

Kampania ma również wydźwięk prospołeczny("Nie daj się ogolić innym…"), głównie z uwagi na obecność bannerów na największych dworcach kolejowych.

Poza dworcami PKP i metrem warszawskim, akcje prowadzone są także w największych klubach i centrach handlowych. Kampania ma charakter ogólnopolski i potrwa do końca miesiąca.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sinea Group dla Wilkinson Sword

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl