SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sixt Polska zatrudnia Clear Communication Group

Firma Sixt Polska, dostawca usług mobilnych, rozpoczęła w maju br. współpracę z agencją PR Clear Communication Group (CCG). W ramach tego partnerstwa, CCG będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami oraz wsparcie bieżących działań public relations, w tym komunikację korporacyjną oraz produktową.

W ramach współpracy, Clear Communication Group będzie wspierać Sixt Polska w prowadzeniu biura prasowego oraz komunikacji wokół kluczowych projektów i usług marki. Dodatkowo, agencja zadba o pozycjonowanie ekspertów Sixt w zakresie najnowszych trendów w branży wynajmu samochodów, w tym elektromobilności i zrównoważonego rozwoju.

Strony nie ujawniają warunków współpracy.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Marka Sixt – zarządzana w Polsce przez firmę Eurorent – to część globalnej sieci obecnej w ponad 4000 lokalizacjach w 105 krajach, która oferuje szeroki zakres usług wynajmu samochodów, od krótko- i długoterminowego po ekskluzywne usługi limousine service, czyli auta z kierowcą. Firma działa na polskim rynku od 2002 roku.

Dołącz do dyskusji: Sixt Polska zatrudnia Clear Communication Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl