SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Nowy skład Komisji Etyki TVP. Wśród powołanych Danuta Dunin-Holecka

Zarząd Telewizji Polskiej zdecydował o powołaniu członków XI kadencji Komisji Etyki TVP. W jej skład weszli: Małgorzata Bączyk i Stanisław Królak - z poprzedniego składu komisji oraz Dariusz Bohatkiewicz, Danuta Dunin-Holecka, Mariusz Kowalewski, Roman Wawrzyniak i Jolanta Zaręba.

Danuta Holecka, fot. TVP Article

Sekretarzem komisji została Dorota Geresz, a pierwszym przewodniczącym Stanisław Królak - to stanowisko wybierane jest rotacyjnie, a kandydat zmienia się co trzy miesiące.

Komisja Etyki Telewizji Polskiej czuwa nad przestrzeganiem zasad etyki dziennikarskiej, orzekając o zgodności postępowania dziennikarzy z zasadami etyki dziennikarskiej, przyjętymi w spółce.

W poprzedniej, X kadencji Komisji Etyki TVP zasiadali: Małgorzata Bączyk, Stanisław Królak (którzy znaleźli się również w składzie obecnej kadencji) oraz Jacek Mieczysław Stanisław Piotrowski, Renata Puchacz-Kuszaj, Jolanta Roman-Stefanowska, Dobromiła Skalska-Tittel, Krzysztof Ziemiec i Dorota Geresz.

W ub.r. Telewizja Polska zanotowała wzrost wpływów z abonamentu radiowo-telewizyjnego o 69,9 proc. do 622,5 mln zł oraz spadek przychodów z reklam i sponsoringu o 8,4 proc. do 798,6 mln zł.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy skład Komisji Etyki TVP. Wśród powołanych Danuta Dunin-Holecka

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
3 piętro
Darek, jak ci nie wstyd chłopie....
25 8
odpowiedź
User
Mirek
Ale beka nie mogę!!! :))))
28 9
odpowiedź
User
eee
Wesoła wiadomość.
21 7
odpowiedź
User
smuta
Niezłomni
16 8
odpowiedź
User
maciej nowak
Można PiSu nie lubić, ale pod żadnym pozorem nie wolno mu odmówić poczucia humoru.
34 8
odpowiedź