SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Nowy skład Komisji Etyki TVP. Wśród powołanych Danuta Dunin-Holecka

Zarząd Telewizji Polskiej zdecydował o powołaniu członków XI kadencji Komisji Etyki TVP. W jej skład weszli: Małgorzata Bączyk i Stanisław Królak - z poprzedniego składu komisji oraz Dariusz Bohatkiewicz, Danuta Dunin-Holecka, Mariusz Kowalewski, Roman Wawrzyniak i Jolanta Zaręba.

Danuta Holecka, fot. TVP Article

Sekretarzem komisji została Dorota Geresz, a pierwszym przewodniczącym Stanisław Królak - to stanowisko wybierane jest rotacyjnie, a kandydat zmienia się co trzy miesiące.

Komisja Etyki Telewizji Polskiej czuwa nad przestrzeganiem zasad etyki dziennikarskiej, orzekając o zgodności postępowania dziennikarzy z zasadami etyki dziennikarskiej, przyjętymi w spółce.

W poprzedniej, X kadencji Komisji Etyki TVP zasiadali: Małgorzata Bączyk, Stanisław Królak (którzy znaleźli się również w składzie obecnej kadencji) oraz Jacek Mieczysław Stanisław Piotrowski, Renata Puchacz-Kuszaj, Jolanta Roman-Stefanowska, Dobromiła Skalska-Tittel, Krzysztof Ziemiec i Dorota Geresz.

W ub.r. Telewizja Polska zanotowała wzrost wpływów z abonamentu radiowo-telewizyjnego o 69,9 proc. do 622,5 mln zł oraz spadek przychodów z reklam i sponsoringu o 8,4 proc. do 798,6 mln zł.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy skład Komisji Etyki TVP. Wśród powołanych Danuta Dunin-Holecka

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
3 piętro
Darek, jak ci nie wstyd chłopie....
29 12
odpowiedź
User
Mirek
Ale beka nie mogę!!! :))))
32 13
odpowiedź
User
eee
Wesoła wiadomość.
25 11
odpowiedź
User
smuta
Niezłomni
20 12
odpowiedź
User
maciej nowak
Można PiSu nie lubić, ale pod żadnym pozorem nie wolno mu odmówić poczucia humoru.
38 12
odpowiedź