SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Skoki narciarskie - nowy SMSowy serwisw Plusie

Plus GSM uruchomił serwis z informacjami z przebiegu tegorocznego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich oraz konkurs wiedzy o tej dyscyplinie sportu .

Nowy serwis informacyjny skierowany jest do fanów skoków narciarskich. Po wysłaniu SMS-a o treści SKOKI (lub w skrócie S) na numer 7905 użytkownik przez kolejnych 30 dni będzie otrzymywać najświeższe informacje z przebiegu zawodów. Opłata za wysłanie SMS-a na numer 7905 wynosi 9 PLN +VAT. Serwis można anulować przed upływem 30 dni po wysłaniu SMS-a o treści Anuluj na numer 7005 (koszt 0,50 PLN +VAT)

Aby otrzymać najświeższą informację na wybrany temat związany z zawodami należy wysłać SMS-a z wybranym Hasłem (lub jego skrótem) na numer 7005. Opłata za wysłanie SMS-a wynosi tylko 0,50 PLN +VAT. Obydwa serwisy informacyjne będą dostępne od 28 listopada 2002 do 31 marca 2003.

Dodatkowo dla miłośników Adama Małysza Plus GSM przygotował SMS-owy quiz wiedzy o skokach narciarskich. Oprócz dobrej zabawy można zdobyć jeden z trzech multimedialnych telefonów Nokia 7650. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wysłać SMS-a o treści Q na numer 7015 i w odpowiedzi otrzymać pierwsze pytanie konkursowe: na przykład: Ile razy zwycięzcą Pucharu Świata w Skokach Narciarskich był Adam Małysz? 1) raz 2) dwa razy 3) trzy razy.

Aby odpowiedzieć na pytanie należy wysłać SMS-a o treści Q nr_odpowiedzi, np. wybierając odpowiedź 3 wysłać SMS o treści Q 3. Czas przeznaczony na każdą odpowiedź wynosi 10 minut. Każda poprawna odpowiedź to jeden zdobyty punkt. Każda z trzech osób, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma telefon komórkowy Nokia 7650 z zestawem startowym Simplus. Kolejnych 30 osób otrzyma nagrody pocieszenia - zestawy startowe Simplus. Konkurs trwa od 28 listopada 2002 do 31 marca 2003. Opłata za wysłanie SMS-a na numer 7015 wynosi tylko 0,50 zł + VAT.

Nowe serwisy wzbogacają ofertę usług Plus GSM wykorzystujących SMS dla zdobywania informacji i rozrywki. Serwisów tych jest już kilkadziesiąt i cieszą się dużą popularnością u odbiorców. Sieć Plus GSM, której operatorem jest Polkomtel S.A. działa od 1 października 1996 r. Obecnie z jej usług korzysta ponad 4,3 mln użytkowników i dostępna jest dla 99 % mieszkańców Polski, zamieszkujących 98 % terytorium naszego kraju. Plus GSM oferuje zaawansowane technologicznie usługi takie jak: pakietowa transmisja danych GPRS, szybka transmisja danych HSCSD (jako jedyny operator w Polsce), usługi oparte na platformie sieci inteligentnych oraz przesyłanie wiadomości multimedialnych MMS.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Skoki narciarskie - nowy SMSowy serwisw Plusie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl