SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Drugi sezon „Śladu” od 2 kwietnia w Polsacie. Zagrają Joanna Koroniewska, Waldemar Błaszczyk i Ada Fijał

We wtorek, 2 kwietnia Telewizja Polsat rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu „Ślad”. W nowych odcinkach do obsady produkcji dołączą m.in. Joanna Koroniewska, Marcel Sabat, Waldemar Błaszczyk i Ada Fijał.

Article

„Ślad” to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB, której pierwszy sezon emitowany był jesienią ub.r. we wtorki o godz. 20.05 i 21.05.

Fabuła produkcji koncentruje się na ekspertach ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego, którzy rozwiązują zagadki kryminalne. Grupą CWŚ dowodzi Renata Różańska (w tej roli Anita Jancia) - podinspektor policji, profesor nauk medycznych - biochemik.

W skład całego wydziału dochodzeniowo-śledczego wchodzi łącznie czternastu ekspertów. Obok Anity Janci występują m.in.: Mariusz Jakus, Agnieszka Kawiorska, Krzysztof Wach, Cezary Łukaszewicz, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, James Malcolm, Zuzanna Lit, Michał Gadomski, Wojciech Starostecki i Aleksandra Hamkało.

Drugi sezon „Śladu” na antenie Polsatu będzie emitowane od poniedziałku do czwartku po godz. 22.00, począwszy od 2 kwietnia 2019 roku. W wiosennej ramówce produkcja jest już emitowana od 25 lutego - Telewizja Polsat aktualnie emituje drugą część pierwszego sezonu produkcji.

Do obsady w drugim sezonie dołączą m.in.: Joanna Koroniewska, Marcel Sabat, Waldemar Błaszczyk i Ada Fijał. Zdjęcia do tej serii rozpoczęły się na przełomie 2018 i 2019 roku. Są one realizowane we Wrocławiu.

Średnia oglądalność produkcji w okresie od 25 lutego do 14 marca br. wyniosła 633 tys. widzów, co przełożyło się na 7,67 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 7,70 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 8,74 proc. w grupie 16-59.

Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Maciej Dutkiewicz, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński, Jarosław Banaszek, Marcin Ziębiński, Krzysztof Łukaszewicz i Anna Maszczyńska-Bąk. Adaptacją scenariuszy zajmują się Patrycja Spychalska i Paweł Sobczak. Nadzór literacki i producencki pełni Jacek Ściobłowski, a operatorami obrazu są: Sandro Wysocki, Jarosław Siedlecki i Wojciech Węgrzyn.

Udział Polsatu w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w 2018 roku wyniósł 10,23 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Drugi sezon „Śladu” od 2 kwietnia w Polsacie. Zagrają Joanna Koroniewska, Waldemar Błaszczyk i Ada Fijał

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
iksiński
A tego to już całkowicie nie rozumiem
13 4
odpowiedź
User
życzliwy
widać że stacja nie ma pomysły jedynie odsmażane kotlety . konkurencja nie śpi robi lepiej a tu stoją w miejscu .
11 4
odpowiedź
User
tre
nie oglądam
8 3
odpowiedź
User
pavv
Obejrzałem ze 2 odcinki i nie wytrzymałem. Jeżdżą autami oklejonymi jak jacyś przedstawiciele handlowi, śledztwa zaczynali od d* strony i do tego wszędzie te telewizory z logo ich organizacji jak w jakim mediamarkecie. Masakra była - nie wiem jak jest teraz.
11 3
odpowiedź
User
s
zagraja? pojawia sie pomiedzy reklamami i to tyle na temat t tzw gry
9 1
odpowiedź