SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sławomir Assendi zastępcą szefa stacji radiowych Eurozetu

Sławomir Assendi został zastępcą szefa stacji radiowych Grupy Eurozet Jarosława Paszkowskiego. Patrycja Michońska awansowała zaś na funkcję koordynatora programów lokalnych Radia Plus.

Sławomir Assendi Article

Assendi od grudnia ub.r. był w Eurozecie dyrektorem zarządzającym stacji lokalnych - stanowisko to zostało zlikwidowane. Wcześniej przez cztery lata był zastępcą dyrektora Programu I Polskiego Radia. W przeszłości był m.in. dyrektorem pionu strategii i komunikacji Telewizji Polsat, dyrektorem zarządzającym Radiostacji i członkiem zarządu Radia Eska.

Patrycja Michońska jako koordynator programów lokalnych Radia Plus będzie odpowiedzialna za koordynację pracy lokalnych redakcji Plusa, należących do  Grupy Eurozet. Pozostaje jednocześnie szefową Radia Plus Warszawa.

Uspójniono również nazewnictwo stanowisk wszystkich szefów stacji lokalnych z portfolio Eurozetu. Mariusz Smolarek (Antyradio), Krystian Karwaszewski (Radio ZET Gold) oraz Dariusz Staniak (Radio ZET Chilli) są obecnie redaktorami naczelnymi swoich redakcji.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sławomir Assendi zastępcą szefa stacji radiowych Eurozetu

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gabi
News dnia.
10 8
odpowiedź
User
Ron
Głupi ruch...
11 8
odpowiedź
User
malko
Głupi ruch...


Nie przyzwyczaiłeś się? przecież w Eurozecie same głupie ruchy, co widać po wynikach słuchalności, szczególnie Zet Gold.
19 9
odpowiedź
User
Cwany Lis
szybkie awanse, Paszkowski już się powinien pakować
14 8
odpowiedź
User
asad
tradycja zachowana, więcej dyrektorów jak pracowników, euroKlozet leży i kwiczy, kolejne projekty padają, korpo gadki nie pomagają, robi się duszno kolejny raz, wreszcie francuze zrobią z tym porządek :)
18 9
odpowiedź