SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM zdecydowanym liderem w Poznaniu. TOK FM i Eska uzupełniają podium

Pozycję najchętniej słuchanej stacji radiowej w Poznaniu w okresie od marca do sierpnia br. zajęło RMF FM. Na podium znajdują się jeszcze TOK FM i Eska - wynika z badań słuchalności radia.

Article

Pozycję lidera rynku radiowego w Poznaniu w okresie od marca do sierpnia 2022 roku zajęło RMF FM - wynika z raportu Radio Track Kantar Polska, opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl. Stacja względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała spadek średniego dobowego udziału słuchania z 19,6 proc. do 19,4 proc.

Drugie miejsce zajęło TOK FM (wzrost z 9,5 proc. do 10,9 proc.). Podium uzupełnia Eska, która przed rokiem była druga (z 9,5 proc. do 10,5 proc.). Czwarte było Radio Złote Przeboje (z 6,7 proc. do 8,5 proc.).

Dołącz do dyskusji: RMF FM zdecydowanym liderem w Poznaniu. TOK FM i Eska uzupełniają podium

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
30 Watt
Rynek radiowy w Poznaniu został wywrócony do góry nogami po odpaleniu kilka lat temu nadajnika o mocy... 30 watów przez RMF. Niesamowite...
2 0
odpowiedź
User
Fred
RMF FM w sondażu "przepompowane". Kto słucha w koło tych samych reklam czy bzdurnych konkursików.
4 0
odpowiedź
User
Mim
Tak z lokalnych stacji... Wydaje się, że MC Radio osiągnęło stabilność, a przyjście p. Macieja Narożnego nie przyniosło oczekiwanego sukcesu. Radio to nie tylko osobowości. Natomiast Radio Emaus straciło niemalże wszystko. Pytanie dlaczego? Nagle ludzie przestali ich słuchać, czy po prostu próba, która brała udział w badaniu była nieobiektywna?
3 0
odpowiedź