SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM najchętniej słuchane w dni powszednie. A 17 z takim samym wynikiem jak Trójka

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w dni powszednie pozostaje RMF FM. Największy wzrost w zestawieniu zanotowały Złote Przeboje, a liderem wśród spadków było Radio ZET - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział RMF FM pod względem słuchania w dni powszednie okresie od czerwca do sierpnia 2018 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 25,7 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się on o 0,9 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Millward Brown, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednocześnie był to największy wzrost w zestawieniu.

Drugie miejsce zajęło Radio ZET z udziałem na poziomie 11,8 proc., po spadku o 2,2 pkt. proc. - największym w zestawieniu.

Podium uzupełnia Eska (do góry o 0,8 pkt. proc. do 7,9 proc. udziału), która wyprzedziła Jedynkę (w dół o 1,2 pkt. proc. do 7 proc. udziału).

Czołową piątkę ex aequo uzupełniają Audytorium 17 (+ 0,1 pkt. proc. do 5,5 proc. udziału) oraz Trójka (- 1 pkt. proc. do również 5,5 proc. udziału).

Z kolei najwięcej zyskały Złote Przeboje, których wynik zwiększył się o 1,1 pkt. proc. do 3,5 proc. udziału. Stacja ta zajęła miejsce dziewiąte.

Warto również zwrócić uwagę na duże wzrosty słuchalności RMF MAXXX (3,7 proc. udziału; do góry o 0,5 pkt. proc.) i Antyradia (2,1 proc.; + 0,4 pkt. proc.).

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego okresie od czerwca do sierpnia 2018 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF FM najchętniej słuchane w dni powszednie. A 17 z takim samym wynikiem jak Trójka

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kazik
Radio Zet, lider spadków :-D
18 8
odpowiedź
User
Radio of my life
Podniecają się Rmf a jest to jedna wielka zapętlona szafa muzyczna
20 16
odpowiedź
User
Ala
Ciekawe, czy Czesi zdążą zorientować się w sytuacji w zetce i wprowadzić zmiany personalne zanim słuchalność spadnie poniżej 10%. A jak widać, czasu mało.
17 9
odpowiedź
User
leszczyn k
Wpływ na wyniki, mają wadliwe nadajniki.
14 10
odpowiedź
User
kc
a wpływ na wadliwe nadajniki ma brak inwestycji. Koło się zamyka.
13 9
odpowiedź