SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM najchętniej słuchane w dni powszednie wieczorem. VOX FM wyprzedziło PR1

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w dni powszednie w godzinach wieczornych pozostaje RMF FM. Największy wzrost w zestawieniu zanotowało VOX FM, a liderem wśród spadków była Eska - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział RMF FM pod względem słuchania w dni powszednie od godz. 18.00 do 23.00 w okresie od września do listopada 2018 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 23 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej zmniejszył się on o 1 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Millward Brown, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Drugie miejsce zajęło Radio ZET z udziałem na poziomie 11,2 proc., po spadku o 0,5 pkt. proc.

Podium uzupełnia Eska (w dół o 1,3 pkt. proc. do 8,6 proc. udziału), która zanotowała największy spadek w zestawieniu.

Czwarta była Trójka (wzrost o 0,3 pkt. proc. do 7 proc. udziału). Czołową piątkę uzupełnia VOX FM (+ 0,9 pkt. proc. do 5,6 proc. udziału; największy wzrost w zestawieniu), które wyprzedziło Jedynkę (- 0,3 pkt. proc. do 5,3 proc. udziału).

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od września do listopada 2018 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM najchętniej słuchane w dni powszednie wieczorem. VOX FM wyprzedziło PR1

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ban
Uwarzam, rze radia misyjne jak Jedynka i Trójka w ogóle nie powinny przejmować się słupkami. Ich odbiorca to obiekt z dużego miasta, a takich po prostu jest mniej niż osób z małych miejscowości, niezamożnych, które studiowały marketingi czy inne tam filologie.
odpowiedź
User
ananaanannas
Nie słucham RMF. Fuj.
odpowiedź
User
Galareta
Uwarzam, rze slupki pokazuja, rze jedynki I trujki juz nikt nie slucha.
odpowiedź