SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Szczecin nowym liderem słuchalności w II półroczu. Wyprzedziło Radio ZET i RMF FM

Nowym liderem rynku radiowego w Szczecinie zostało Radio Szczecin. Na podium znajdują się jeszcze RMF FM i Radio ZET - wynika z fali badań słuchalności radia za II półrocze ub.r.

Article

Z raportu Radio Track Kantar Polska opracowanego przez portal Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od lipca do grudnia 2020 roku pozycję lidera rynku radiowego w Szczecinie zajęło Radio Szczecin, które awansowało z drugiej lokaty. Stacja względem fali lipiec-grudzień 2019 zanotowała wzrost średniego dobowego udziału słuchania z 14,6 proc. do 19 proc.

Na drugie miejsce spadło RMF FM (w dół z 15 proc. do 14,6 proc.). Podium uzupełnia Radio ZET (z 14,1 proc. do 11,7 proc.). Oczko niżej uplasowało się Antyradio, które awansowało z piątej lokaty (z 6,7 proc. do 8,5 proc.). Taki sam wynik miało TOK FM, które awansowało z miejsca siódmego (z 6,1 proc. do również 8,5 proc.).

Dołącz do dyskusji: Radio Szczecin nowym liderem słuchalności w II półroczu. Wyprzedziło Radio ZET i RMF FM

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Toom
Eska kraków wycina z anteny impreske 20-21 niedziela,wejscia dja 15.55,16.55,17.55 i wejscia dja przed pełna w weekendy
8 9
odpowiedź
User
Dxyz
Toom,rozumiem oburzenie na postępowanie Eski Kraków,ale taki wniosek trzeba skierować do kierownictwa Radia Eska czy jej właściciela.

Wracając do Szczecina,powracamy do starej,acz znanej zasady:"Radio Szczecin zawsze na czele"-i teraz pytanie jest takie,jaką postawę wobec takich wyników słuchalności przyjmie nowy szef RS pan Włodarski,zwłaszcza w kontekście zapowiadanych zmian programowych...
7 5
odpowiedź