SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM na czele w największych miastach. Eska najbardziej w dół

W największych polskich miastach najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od września do listopada 2022 roku było RMF FM. Największym wzrostem pochwalić się mogło TOK FM, a najwięcej straciła Eska - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Article

Udział RMF FM pod względem słuchania w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław i Poznań) w okresie od września do listopada 2022 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 17,1 proc. Względem analogicznego okresu poprzedniego roku zmniejszył się o 1 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Wiceliderem było TOK FM. Udział stacji w rynku wyniósł 12,7 proc. (do góry o 1,1 pkt. proc. - największy wzrost w zestawieniu). Udział trzeciego Radia ZET zmalał o 0,1 pkt. proc. do 10,1 proc.

Oczko niżej znalazła się Eska. Stacja zanotowała udział na poziomie 6 proc. (spadek o 1,4 pkt proc. - największy w zestawieniu). Czołową piątkę uzupełnia Antyradio (do góry o 0,8 pkt. proc. do 5,5 proc.), które awansowało z szóstej lokaty.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od września do listopada 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM na czele w największych miastach. Eska najbardziej w dół

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ja o pracy wiem jedno
Niebywałe. Przecież ta rozgłośnia, to jeden wielki blok reklamowy, gdzieniegdzie poprzetykany muzyką :):):)
20 0
odpowiedź
User
Mim
Nie wszystkie stacje zamieszczone w rankingu dostępne są w każdym z tych miast na FM (zwłaszcza te z dołu tabeli) zatem ranking dla rankingu.
12 1
odpowiedź
User
Hubert
Nieprawdopodobne jest jednak to, że nawet te nie wszędzie dostępne - rmf maxx czy radio Wnet wyprzedzają lub mają porównywalną słuchalność do PR3, które to radio zaraz wyprzedzi Dwójka, skądinąd najlepsza rozgłośnia Polskiego PGRu Radiowego
15 0
odpowiedź