SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

SMS-owy dostęp do BiznesPartner

W połowie grudnia b.r. portal dla małych i średnich firm biznespartner.pl uruchomił nowy system dostępu do swoich zasobów. Jako pierwszy spośród portali ekonomicznych wykorzystał przyjazną dla użytkownika formę płatności SMS, umożliwiając łatwy i tani dostęp do pojedynczych pozycji poszczególnych serwisów informacyjnych oraz narzędzi.

Zgodnie z życzeniami swoich użytkowników BiznesPartner.pl rozszerzył możliwości dostępu do informacji, porad i narzędzi ekonomicznych, wprowadzając do swojej oferty handlowej formę płatności przez SMS.

Od 16 grudnia b.r. każdy użytkownik, będący abonentem telefonu komórkowego może zakupić pojedynczy artykuł wysyłając SMS pod jeden z czterech numerów podanych na stronach ośmiu serwisów tematycznych portalu m.in.: Księgowość i podatki, Urzędy i przepisy, Pieniądze i wspólnicy, Rozwój firmy, Integracja europejska a także w dziale Narzędzia.

Koszt SMSów jest zróżnicowany i wynosi odpowiednio: 1,3,6,9zł za artykuły jedno- lub wielorozdziałowe, porady ekspertów, wzorce dokumentów czy inne narzędzia. Do każdej takiej pozycji przypisany jest odpowiedni numer, a tym samym i koszt SMSa. Dzięki współpracy w firmą Phonesat i wykorzystaniu usługi SMS Premium Rate BiznesPartner.pl zapewnia swoim użytkownikom bardzo szybki dostęp do treści, których w danej chwili najbardziej potrzebują.

Nie ulega zmianie pozostała oferta portalu. Stali klienci portalu biznespartner.pl nadal mogą korzystać z dostępu długoterminowego po wykupieniu jednego z dwóch rodzajów abonamentów. Abonenci portalu otrzymują również świadczenia niedostępne inną drogą: dostęp do największej bazy prawnej, wybrane usługi biznesowe oraz profesjonalne porady ekspertów on-line.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: SMS-owy dostęp do BiznesPartner

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl