SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Snjezana Bandner na czele zarządu MediaMarktSaturn Polska

Snjezana Bandner została prezesem zarządu MediaMarktSaturn Polska / MediaMarkt Polska, zastępując Andrzeja Jackiewicza. Maciej Melnik został członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym ds. handlowych.

Snjezana BandnerSnjezana Bandner

Snjezana Bandner została powołana na prezesa zarządu MediaMarktSaturn Polska / MediaMarkt Polska, zastępując na tym stanowisku Andrzeja Jackiewicza, który odszedł z firmy.

Snjezana Bandner jest związana jest z Grupą MediaMarktSaturn od 17 lat. Przez ostatnie miesiące pełniła w firmie funkcję dyrektora handlowego (managing director commercial / CCO), wcześniej zajmowała stanowisko chief of staff w MediaMarktSaturn Retail Group. Jest ekspertem w obszarze zakupów, zarządzania asortymentem i strategii biznesowej.

Zarząd MediaMarktSaturn Polska

Od sierpnia br. do zarządu MediaMarktSaturn Polska / MediaMarkt Polska dołączył również Maciej Melnik w funkcji dyrektora zarządzającego ds. handlowych (managing director commercial). Maciej Melnik ma wieloletnie doświadczenie w handlu detalicznym. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. strategii i transformacji dóbr szybko zbywalnych w Grupie Pepco.

Przez wiele lat pracował w Grupie Tesco, gdzie pełnił międzynarodowe funkcje zarządcze; polski oddział sieci prowadził w randze dyrektora zarządzającego i członka zarządu.

W skład zarządu MediaMarktSaturn Polska / MediaMarkt Polska wchodzą również: Marcin Walendowski, dyrektor zarządzający ds. finansów (CFO) oraz Daniel Mikołajczyk, dyrektor zarządzający ds. operacyjnych (COO).

MediaMarktSaturn Polska należy do MediaMarktSaturn Retail Group (MMSRG), w Polsce prowadzi sieć sklepów MediaMarkt oraz sklep internetowy. 

Dołącz do dyskusji: Snjezana Bandner na czele zarządu MediaMarktSaturn Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl