SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sobel w kampanii adidas ZX 2K BOOST

Reprezentowany przez Def Jam Recordings Poland (Universal Music) Sobel wziął udział w kampanii adidas ZX 2K BOOST przygotowanej przez VMLY&R.

Article

Sobel to młody raper cieszący się ogromną popularnością. Od początku roku szturmem zdobywa playlisty platform streamingowych. Jego kanał na YouTube (249 tys. subskrybcji) odnosi ogromne sukcesy a zamieszczane klipy osiągają wielomilionowe zasięgi.

W ramach działań buty adidas ZX 2K BOOST zostały ulokowane w teledysku do numeru „Biznes”. Dodatkowo współpraca obejmuje działania na Instagramie Sobela oraz w social mediach wytwórni Dej Jam Recordings Poland.

Teledysk bazuje na abstrakcyjnej scenografii oraz kostiumach, całość utrzymana jest w stylistyce amerykańskiego sitcomu.

Podczas rodzinnego obiadu SOBEL przychodzi poznać rodziców oraz braci Ślicznotki. Ojciec wygłasza monolog o byciu zawiedzionym swoją córką. Krytykuje SOBELA za wygląd oraz zachowanie. SOBEL ma go gdzieś, wskakuje na stół i zaczyna rapować.

Scena w naturalny sposób eksponuje atrybuty nowego modelu adidas ZX 2K BOOST utrzymanego w odważnej i wyrazistej kolorystyce zachodzącego słońca.

Za współpracę z agencją VMLY&R po stornie Universal Music odpowiedzialny jest dział New Business.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej