SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sodexo Polska klientem Clear Communication Group

Agencja PR Clear Communication Group nawiązała współpracę z Sodexo Polska, liderem usług z zakresu kompleksowej obsługi nieruchomości komercyjnych. 

fot. Shutterstock.com fot. Shutterstock.com

W wyniku przetargu na usługi z zakresu biura prasowego oraz komunikacji korporacyjnej wyłoniona została agencja PR Clear Communication Group. CCG będzie odpowiadać za kontakty Sodexo z mediami oraz wspieranie bieżących działań klienta z zakresu public relations, obejmujących zarówno komunikację korporacyjną, jak i usługową.

Umowa między obydwoma podmiotami została podpisana na czas nieokreślony, co stanowi wyraz długofalowej strategii prowadzącej do zwiększenia widoczności Sodexo w polskich mediach.

Sodexo Polska zatrudnia agencję PR

Sodexo Polska, wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Sodexo, od ponad 30 lat świadczy na polskim rynku usługi z zakresu Integrated Facility Management (IFM). Obecnie firma jest obecna w ponad 200 obiektach w całej Polsce.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- Rozpoczęcie współpracy z Clear Communication Group jest przejawem strategicznego podejścia do kwestii pozycjonowania marki Sodexo na polskim rynku. Naszym celem jest podkreślenie różnorodności i kompleksowości naszych usług – od usług cateringowych przez serwis techniczny budynków, usługi sprzątania po kompleksowe zarządzanie miejscem pracy. Wierzymy, że dzięki doświadczeniu i wiedzy zespołu CCG uda nam się osiągnąć zamierzone cele i jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych klientów - mówi Izabela Mendelowska, head of brand & communications w Sodexo Polska.

Dołącz do dyskusji: Sodexo Polska klientem Clear Communication Group

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl