SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Solidarnośc '80 kontra TVP

Spór zbiorowy Solidarności '80 z Zarządem TVP S.A.

2 sierpnia został podpisany protokół rozbieżności w związku ze sporem zbiorowym zaistniałym pomiędzy Zarządem TVP S.A. a Komisją Zakładową NSZZ Solidarność '80 .

Po podpisaniu protokołu przez Zarząd i Komisję Zakładową zostanie ustalony wspólnie mediator .W wypadku gdyby nie udało się znaleźć mediatora wewnątrz TVP S.A. zostanie wybrany mediator z listy Ministerstwa Pracy i Spraw Socjalnych.

Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność'80 ze względu na wizytę Ojca Świętego w Polsce podjęła uchwałę o zawieszeniu Pogotowia Strajkowego na okres pobytu Dostojnego Gościa .

Zdaniem Związkowców wspólne rozwiązanie sporu zbiorowego przed wizytą Ojca Świętego jest możliwe i tylko od dobrej woli Zarządu zależy czy po wizycie ponownie zawisną flagi i rozpocznie się legalna akcja protestacyjna.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Solidarnośc '80 kontra TVP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl