SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Somat Gold reklamowany przez Kurta Schellera i Tomasza Jakubiaka jako „najskuteczniejsza tabletka do zmywania” (wideo)

Ruszyła kampania reklamowa tabletek do zmywarek Somat Gold (produkowanych przez Henkel Polska) z udziałem znanych szefów kuchni: Kurta Schellera i Tomasza Jakubiaka. Akcję, prowadzoną pod hasłem Somat Gold - najskuteczniejsza tabletka do zmywania”, przygotowały i realizują firmy TBWA, 76anagement i MEC.

Article

Kampania tabletek Somat Gold podkreśla, że z jednej strony zapewniają one czystość i olśniewający połysk naczyniom, zapobiegają powstawaniu zacieków i usuwają z nich osad, a z drugiej - chronią zmywarkę przed osadzaniem się kamienia. W ramach akcji Kurt Scheller i Tomasz Jakubiak na stronie Somatzlotezasady.pl prezentują swoje różne wizje i reguły kulinarne.

Reklamom towarzyszy konkurs, w którym należy opisać swoją najważniejszą zasadę kulinarną. Nagrody główne to kurs w Akademii Kurta Schellera i kolacja w restauracji „Gar Jakubiaka”. Organizacją konkursu zajmuje się agencja Smolar.

Akcja reklamowa obejmuje telewizję, internet (reklamy display i wideo), outdoor (nośniki wielkoformatowe w największych miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Trójmieście i Poznaniu) oraz punkty sprzedaży (materiały POS). Zaczęła się w połowie września i potrwa do 21 listopada.

Koncepcję kreatywną kampanii (a także adaptację spotu telewizyjnego) przygotowała agencja TBWA, sesję zdjęciową z Schellerem i Jakubiakiem zrealizowała agencja 76management (fotografie wykonała Małgorzata Turczyńska). Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MEC.

Dołącz do dyskusji: Somat Gold reklamowany przez Kurta Schellera i Tomasza Jakubiaka jako „najskuteczniejsza tabletka do zmywania” (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl