SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Specjalne odcinki programu „Magia nagości. Polska” w Zoom TV

Kanał Zoom TV cały czas nie podjął decyzji o realizacji czwartej serii „Magii nagości. Polska”. W styczniu naziemna stacja pokaże natomiast odcinki specjalne programu – dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Beata Olga Kowalska, gospodyni „Magia nagości. Polska 3”; fot. Krystian Szczęsny Article

Odcinki specjalne pod tytułem „Magia nagości. Polska. Najsmaczniejsze kąski” będzie zawierać materiał z trzech dotychczasowych sezonów programu „Magia nagości. Polska”. Zostaną w nich zaprezentowani najbardziej oryginalni uczestnicy programu. Cykl ma liczyć osiem odcinków i będzie nadawany w niedziele o 23.00 począwszy od 1 stycznia br.

Natomiast nie wiadomo, czy program wróci na wiosnę z regularnym czwartym sezonem. Mimo, że trzeci zakończył się półtora miesiąca temu, a stacja jest zadowolona z wyników oglądalności programu, decyzji w tej sprawie nie ma.  

Z danych Nielsena wynika, że trzeci sezon programu „Magia nagości. Polska” oglądało jesienią br. średnio 126 tys. widzów, o 103 tys. osób mniej niż nadawaną rok wcześniej pierwszą serię. Cykl miał jednak kilkukrotnie wyższą oglądalność od średnich długookresowych wyników stacji.

Show „Magia nagości. Polska” jest oparty na brytyjskim formacie „Naked Attraction” produkcji Studia Lambert, które jest częścią All3Media. Dotychczas lokalne wersje projektu powstały w takich krajach, jak: Dania, Finlandia, Niemcy, Rosja i Włochy. Formuła programu polega na tym, że uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich nagich ciał. Program jest eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

Polską wersję ”Magii nagości” prowadzi Beata Olga Kowalska, a format produkuje firma Jake Vision.

Nadawca Zoom TV dwa razy ukarany

W listopadzie br. przewodniczący KRRiT Maciej Świrski nałożył na nadawcę Zoom TV karę 40 tys. z  za emisję 22 listopada ub.r. o 23.02 odcinka pierwszej serii „Magii nagości”  Zdaniem regulatora audycja naruszyła art. 18 ust.1 Ustawy o radiofonii i telewizji. Nie wiadomo czy spółka Kino Polska TV odwołała się od tej decyzji.

Z kolei poprzedni szef Krajowej Rady Witold Kołodziejski we wrześniu ub.r. ukarał  Kino Polska TV grzywną w wysokości 20 tys. za emisję w Zoom TV jednego z odcinków brytyjskiej wersji „Magii nagości”. Nadawca się od tego odwołał, a sąd uchylił grzywnę. Regulator złożył jednak apelację.

Dołącz do dyskusji: Specjalne odcinki programu „Magia nagości. Polska” w Zoom TV

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
A
Czy tu można cokolwiek napisać żeby komentarz się ukazał.
12 0
odpowiedź
User
Mordo Siuris
Znowu dziadki z KRRiT będą miauczeć, bo zobaczą dwa razy dłuższego pìndola, niż mają sami.
17 7
odpowiedź
User
Agawa
Kontent dla stuIejarzy
11 2
odpowiedź