SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Specjalnie wydania dzienników na majówkę

Większość dzienników nie zmieni cyklu wydawniczego w związku z długim weekendem majowym. Gazety w większości przypadków ukażą się w dni robocze, w standardowej cenie.

Article

„Fakt” i „Przegląd Sportowy” ukażą się bez zmian w dni robocze. „Fakt” 2. maja pojawi się z „Faktem TV”, a 4. maja z magazynem „Dobre Chwile”.

Rzecznik prasowy ZPR Media, wydawcy m.in. „Super Expressu” poinformowała Wirtualnemedia.pl, że „SE” ukaże się we wszystkie pracujące dni tzw. długiego weekendu majowego.

„Dziennik Gazeta Prawna” (Infor Biznes) natomiast z okazji długiego majowego weekendu, w piątek 27 kwietnia br. ukazała się jako magazynowe wydanie. Będzie dostępne w sprzedaży do 3 maja br. Wydanie liczy 96 stron, kosztuje 6,90 zł i jest wydaniem łączonym. Kolejny numer „DGP” ukaże się w piątek 4 maja br.

Z kolei "Gazeta Wyborcza" (Agora) będzie wydawana we wszystkie nieświąteczne dni majówki 30 kwietnia, 2, 4 i 5 maja br. Do numeru "Gazety Wyborczej" z 28 kwietnia dołączone zostało specjalne wydanie "Magazynu Świątecznego" - "Wyborcza na Majówkę" oraz "Wysokie Obcasy" i "The Wall Street Journal". W wydaniu "Gazety Wyborczej" z 2 maja br. znajdzie się "Mój Biznes", który zwykle wydawany jest we wtorki. Cena wydania z 28 kwietnia br. to 7,99 zł. W pozostałe dni cena "Gazety Wyborczej" będzie standardowa.

Redakcja „Rzeczpospolitej” (Gremi Media) na 27 i 28 kwietnia przygotowała magazyn „Plus Minus”. Dziennik standardowo ukaże się w dni robocze. Wydanie z 30 kwietnia i 2 maja będzie w niższej cenie - 4,70 zł.

„Puls Biznesu” (Bonnier Business Polska) pojawi się na rynku z wydaniem o tej samej objętości 30 kwietnia, a następnie 4 maja.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Specjalnie wydania dzienników na majówkę

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dax
GW powinna dać dodatek: jak komsomolec świętuje 1 maja,
12 8
odpowiedź