SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spółka Ganta kupiła grunt pod 100 mieszkań w Gdańsku

Firma Gant 23 z grupy Gant Development nabyła grunt o powierzchni 0,6 ha w Gdańsku, na której planowana jest budowa około 100 mieszkań, podała spółka w komunikacie.

Spółka Ganta kupiła grunt pod 100 mieszkań w Gdańsku

„(…) spółka zależna emitenta pod firmą Gant 23 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji z siedzibą we Wrocławiu, nabyła w dniu 26 listopada 2010 r. od osób fizycznych niezabudowaną nieruchomość gruntową o łącznym obszarze 0,6 ha położoną przy ulicy Malczewskiego w Gdańsku. Na nieruchomości planowana jest inwestycja, której rozpoczęcie przewiduje się na II kwartał 2011 roku, obejmująca budowę około 100 mieszkań" – czytamy w komunikacie.

Gant podał, że sprzedaż lokali wybudowanych w ramach inwestycji będzie miała wpływ na konsekwentnie realizowaną strategię inwestycyjną Grupy Kapitałowej Gant.

Gant sprzedał w październiku 69 mieszkań, zaś w ciągu 10 miesięcy tego roku - łącznie 764 lokali. Na początku listopada spółka podtrzymała plan sprzedaży 994 lokali w całym roku.

Gant miał narastająco 23,55 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I-III kw. 2010 roku wobec 63,66 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach odpowiednio 106,40 mln zł wobec 318,01 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spółka Ganta kupiła grunt pod 100 mieszkań w Gdańsku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl