SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spore zmiany w Bauerze

Nowości w czasopismach telewizyjnych, młodzieżowych i w drukarni

Wydawnictwo Bauer poinformowało o kilku istotnych zmianach jakie ostatnio miały miejsce w tym niemieckim koncernie.

Nowym redaktorem naczelnym tygodnika "Tele Świat" został Łukasz Modelski, zajmujący poprzednio stanowisko sekretarza redakcji w miesięczniku CKM. Łukasz Modelski zastąpił na stanowisku naczelnej Małgorzatę Mokrzycką, która pozostaje nadal w Wydawnictwie Bauer.

W maju Tygodnik Imperium TV ukazał się w odświeżonej szacie graficznej. Ma teraz twardą okładkę i liczy 34 strony (poprzednio 48 str. bez okładki). Wiosennej korekcie poddano także prezentacje programów telewizyjnych oraz uatrakcyjniono część magazynową Tygodnika. Nowa cena Imperium TV wynosi 1 zł (dotąd 1.45 zł.)

Największy gracz na rynku w segmencie prasy sportowej (skierowanej do młodzieży) - dwutygodnik BRAVOsport - od numeru 10/2003 ukazywać się będzie w odświeżonej szacie graficznej..

Zmiany, poprzedzone badaniami, zostały zaprojektowane zgodnie z wymaganiami i preferencjami grupy docelowej. Nowe oblicze magazynu BRAVOsport, stworzone przez redakcję, charakteryzują przyjazne layouty, dynamiczne zdjęcia oraz nowoczesny krój pisma. Modyfikacja grafiki ma na celu poprawienie atrakcyjności tytułu i jest spójna z dotychczasową polityką rozwoju pisma.

"BRAVOsport jest dla naszych czytelników źródłem wiedzy i informacji ze świata sportu - mówi redaktor naczelny Robert Swaczyński. - Misja BRAVOsport to pokazywanie sportu na TAK. Pismo w swojej formule ma zachęcać do czynnego uprawiania sportu oraz "zdrowego kibicowania".

W maju została uruchomiona kolejna, czwarta już maszyna drukująca w Ciechanowie. Ruszyły także trzy nowe linie do oprawy, zwiększające znacznie możliwości produkcyjne w introligatorni. W związku z tym Wydawnictwo Bauer przeniosło już do Ciechanowa druk niektórych czasopism: Kurier TV, Super TV, To&Owo i Auto Moto.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Spore zmiany w Bauerze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl