SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Sport” bez mutacji w Krakowie, ale z szerszą siecią sprzedaży

Dziennik „Sport” (Gremi Media) od stycznia zwiększył nadziały w województwie małopolskim, także kolporterzy zadeklarowali rozszerzenie sieci sprzedaży. W gazecie nie ma mutowanych stron ani wkładek dla Krakowa.

Wydawany w Katowicach dziennik „Sport” rozszerza działalność w województwie małopolskim. Jak niedawno pisaliśmy, dystrybucja tytułu na terenie całego województwa miała ruszyć od stycznia br.

- Dziennik „Sport” jest cały czas obecny w Krakowie i woj. małopolskim, ale w ostatnich latach dystrybuowany był tylko w niewielkiej części punktów sprzedaży – mówi Andrzej Wasik, redaktor naczelny tytułu. - Od stycznia tego roku zostały zwiększone nadziały, a kolporterzy zadeklarowali rozszerzenie sieci sprzedaży. W gazecie nie ma mutowanych stron ani wkładek skierowanych tylko na Kraków – dodaje.

Od tego tygodnia „Przegląd Sportowy”, do niedawna wychodzący codziennie (do połowy ub.r. także w soboty), ukazuje się tylko w poniedziałki i piątki.

Dziennik „Sport” istnieje nieprzerwanie od 1945 roku. W latach 2008-2017 jego właścicielem był Ringier Axel Springer Polska, wydawca „Przeglądu Sportowego”. Do końca 2020 roku gazetę wydawała agencja Whizz (Grupa Murapol), od stycznia 2021 roku właścicielem jest Gremi Media.

Andrzej Wasik kieruje tytułem od 2015 roku.

W drugim kwartale br. średnia sprzedaż wydania „Sportu” wyniosła 3 235 egz. (dane PBC).

Dołącz do dyskusji: „Sport” bez mutacji w Krakowie, ale z szerszą siecią sprzedaży

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl