SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Gwiazdy jesiennych nowości, reality-show i „Pytania na śniadanie” w spotach wizerunkowych TVP (zobacz wszystkie)

Z okazji startu jesiennej ramówki Telewizja Polska zrealizowała kilka spotów wizerunkowych pod hasłem „Bądźmy razem jesienią”, w których występują m.in. aktorzy seriali „Drogi wolności” i „M jak miłość”, gwiazdy programów rozrywkowych „Bake Off Junior”, „Rolnik szuka żony” czy „The Voice of Poland” oraz prowadzący „Pytania na śniadanie”. Nadawca publiczny przygotował także materiały promujące kanały tematyczne. Wszystkie spoty emitowane są na antenach TVP.

Article

Telewizja Polska realizuje kampanię promocyjną jesiennej ramówki pod hasłem „Bądźmy razem jesienią”. Główny spot wizerunkowy obejmuje najważniejsze nowości oraz hity TVP1 i TVP2 tej jesieni, ale bez podziału na anteny. Po reformie likwidującej dyrektorów anten i przekazującej decyzyjność w ręce jednego szefa programowego (obecnie jest to Agnieszka Dejneka). Nadawca publiczny zakłada, że oferta głównych anten jest kompatybilna, co ma zniwelować rywalizację Jedynki i Dwójki o widza.

Dlatego w jesiennym spocie wizerunkowym występują aktorzy z seriali: nowej produkcji TVP1 „Drogi wolności” (Paulina Gałązka, Katarzyna Zawadzka i Julia Rosnowska), telenoweli TVP2 „M jak miłość”, która w tym roku świętuje 18-lecie (Teresa Lipowska, Mikołaj Roznerski, Olga Szomańska, Rafał Mroczek i Julia Wróblewska) oraz telenoweli historycznej TVP1 „Korona królów” (Andrzej Hausner i Aleksandra Przesław), a także prowadzące nowe reality-show Dwójki „Bake Off Junior” - Marcelina Zawadzka i Ida Nowakowska.

W materiale promocyjnym pojawiają się także trenerzy „The Voice of Poland 9”, czyli Patrycja Markowska, Michał Szpak, Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Widowisko tradycyjnie jesienią pokaże Dwójka. Występuje również Marta Manowska, prowadząca niedzielne reality-show TVP1 „Rolnik szuka żony”.

„Pytanie na śniadanie”

W oddzielny sposób w tym sezonie promowany jest także program „Pytanie na śniadanie”, emitowany w TVP2 - w minutowym spocie pojawiają się wszystkie pary prowadzących, tj. Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Michał Olszański i Monika Zamachowska, Tamara Gonzalez Perea i Robert El Gendy oraz Ewa Chodakowska. Nagranie utrzymane jest w piknikowym klimacie.

Wszystkie materiały przygotowała Agencja Kreacji, Oprawy i Reklamy - nowa struktura w TVP powołana w grudniu ub.r., zajmująca się produkcją całej oprawy dla wszystkich anten Telewizji Polskiej (głównych i tematycznych). Od lutego br. AKOiR kieruje Katarzyna Adamiak-Sroczyńska, szefowa redakcji „Pytania na śniadanie”. Zastąpiła na tym stanowisku Piotra Kanię, dotychczasowego pełnomocnika zarządu TVP, a wcześniej wydawcę programów informacyjnych.

„Drogi wolności”

Kanały tematyczne TVP

Publicystyka w TVP

Sport w TVP

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gwiazdy jesiennych nowości, reality-show i „Pytania na śniadanie” w spotach wizerunkowych TVP (zobacz wszystkie)

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
janek33k
Sory ale nigdy nie będę TVP wolę Tvn i Polsat
40 18
odpowiedź
User
gość
Gwiazdy władzy, a gdzie Maryla?
18 13
odpowiedź
User
seba
TVP Rozrywka i kabarety ... archiwum kabaretu chyba
36 9
odpowiedź
User
xddd
Sory ale nigdy nie będę TVP wolę Tvn i Polsat

Kogo to obchodzi? To sobie nie oglądaj.
19 67
odpowiedź
User
ja
Sory ale nigdy nie będę TVP wolę Tvn i Polsat

Kogo to obchodzi? To sobie nie oglądaj.
mnie to obchodzi
37 12
odpowiedź