SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sprawdź, ile powinieneś zarabiać - Internetowa Lista Płac

Portal Onet.pl i serwis Pracuj przygotowały kolejną edycję Internetowej Listy Płac. To największe badanie poziomu zarobków internautów, jakie kiedykolwiek przeprowadzono w Polsce. Wspólne przedsięwzięcie zostało opracowane merytorycznie przez konsultantów z firmy Communication Partners i wsparte technologią i siłą medialną Onet.pl. Zeszłoroczną ankietę wypełniło 30 000 osób, badanie zaowocowało publikacją list płac z przykładami pensji dla 500 stanowisk w 23 branżach.

Twórcy aktualnego badania mają nadzieję, że w tym roku podobna liczba osób wypełni ankietę. Oprócz standardowych pytań (wiek, wykształcenie, płeć, zawód, znajomość języków) użytkownicy portalu proszeni są o odpowiedź na dwa kluczowe pytania dotyczące obecnych i spodziewanych zarobków. Każdy, kto odpowie na 16 pytań, otrzyma wygenerowaną przez komputer poradę dotyczącą tego, jak może swoje przychody powiększyć. Porady powstają automatycznie, ale są precyzyjnie dopasowane do wypowiedzi ankietowanych. Zależą od wielu czynników, w tym wysokości aktualnej pensji ankietowanego, a także branży, w jakiej pracuje i miejsca, w którym mieszka.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sprawdź, ile powinieneś zarabiać - Internetowa Lista Płac

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl