SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sprostowanie

Publikujemy sprostowanie, nadesłane przez Polskie Radio S.A.

Article

Nieprawdziwa jest informacja zwarta w materiale prasowym pt. Rafał Tomański zwolniony z Trójki, rozpowszechnionym na portalu internetowym wirtualnemedia.pl pod adresem https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rafal-tomanski-zwolniony-trojka-salon-polityczny-klub-trojka, jakoby wydawca audycji prowadzonej przez Pana Tomańskiego w radiowej Trójce, w dniu 28 października 2023 roku, czterokrotnie skierował do niego słowa: <<kończ, niewygodny temat, kończ>>.

Nieprawdziwa jest informacja zawarta w materiale prasowym pt. Rafał Tomański zwolniony z Trójki, rozpowszechnionym na portalu internetowym wirtualnemedia.pl pod adresem https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rafal-tomanski-zwolniony-trojka-salon-polityczny-klub-trojka, jakoby Pan Rafał Tomański został zwolniony z pracy. Red. Tomański nie był pracownikiem Polskiego Radia, a współpraca pomiędzy Polskim Radiem a Rafałem Tomańskim odbywała się na podstawie umowy cywilnoprawnej.

Dołącz do dyskusji: Sprostowanie

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
PiSarro
Jak pisał poeta, "prawda jest jedna, ni mniej, ni więcej, a jeśli już, to mniej".
odpowiedź