SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Twój Styl” liderem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych. Tylko „Zwierciadło” na plusie”

W sierpniu br. na pozycji lidera sprzedaży ogółem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych utrzymał się „Twój Styl”. Jedynym wzrostem pochwalić się mogło „Zwierciadło”. Na czele spadków znalazł się „Cosmopolitan” - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Sprzedaż ogółem miesięcznika „Twój Styl” (Wydawnictwo Bauer) w sierpniu 2018 roku wyniosła 133 680 egz. - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. W porównaniu do sierpnia 2017 roku pismo to zanotowało spadek o 23,68 proc.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Na drugą pozycję - z trzeciej - awansował magazyn „Zwierciadło” (Wydawnictwo Zwierciadło). Jego sprzedaż ogółem w sierpniu br. uplasowała się na poziomie 85 856 egz., po wzroście o 11,06 proc. - jedynym w zestawieniu.

Oczko niżej uplasowały się „Wysokie Obcasy Extra” (Agora), które spadły z miejsca drugiego. Sprzedaż ogółem tego pisma w analizowanym miesiącu zmalała o 17,79 proc. do 66 145 egz.

Z kolei najwięcej - 40 proc. - stracił „Cosmopolitan” (Marquard Media Polska), którego wynik wyniósł 41 430 egz. W zestawieniu spadł on z lokaty 5. na 9.

W sierpniu br. w porównaniu do poprzedniego miesiąca największym wzrostem sprzedaży ogółem (o 58,14 proc.) pochwalić się mogło „Elle” (Grupa Burda).

Największy spadek w tym ujęciu odnotował „Twój Styl” - było to 19,86 proc.

Sprzedaż ogółem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań oraz wszystkich form prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań.

Rozpowszechnianie płatne razem to suma sprzedaży egzemplarzowej wydań drukowanych, sprzedaży egzemplarzowej e-wydań, prenumeraty wydań drukowanych i prenumeraty e-wydań oraz innych płatnych form rozpowszechniania wydań drukowanych i innej płatnej dystrybucji e-wydań.

Nakład jednorazowy to liczba wydrukowanych egzemplarzy danego wydania opatrzonego tą samą datą wydawniczą oraz tym samym numerem, nie zawiera rozpowszechnionych przez wydawcę e-wydań. Średni nakład jednorazowy oblicza się dodając nakłady wszystkich wydań w danym okresie i dzieląc otrzymaną sumę przez liczbę wydań w danym okresie.

Dołącz do dyskusji: „Twój Styl” liderem wśród miesięczników luksusowych i shoppingowych. Tylko „Zwierciadło” na plusie”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
tosz to szok
Twój Styl TYLKO 133 tyś!!! Co mi panie dasz w ten niepewny czas...???
odpowiedź
User
Sandzi
Szkoda papieru NA te wszystkie gazety gdzie są ekolodzy tyle drzew się marnuje na niepotrzebne gazetki
odpowiedź
User
renulka
sądząc po ilości komentarzy, to już nikogo nie obchodzi, nawet tzw.branży. Pytanie; czy jest jeszcze jakaś branża?
odpowiedź