SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Startuje kampania społeczna o hormonach „Sprawdź HGH!"

Agencja M&CC realizuje działania komunikacyjne dla ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Sprawdź HGH!”. Jest poświęcona Human Growth Hormone, czyli hormonowi wzrostu, o którego znaczeniu dla zdrowia, deficycie i jego skutkach mówić będą w kampanii eksperci z zakresu endokrynologii. 

„Sprawdź HGH!” to kampania edukacyjna, której celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w zakresie niedoboru hormonu wzrostu i jego leczenia. To pierwsza inicjatywa, która podejmuje kwestię deficytu HGH na skalę ogólnopolską.

Do zadań agencji należy prowadzenie działań z zakresu komunikacji zewnętrznej, obejmującej m.in. media relations, współpraca z ekspertami i partnerami, a także przygotowanie kompendium wiedzy (landing page) na temat deficytu hormonu wzrostu. M&CC odpowiada również za identyfikację wizualną (logo, key visual) kampanii.

Z ramienia agencji, projekt prowadzą: Sylwia Samborska, client service director, Karolina Nowak, senior consultant oraz monika Gajo, senior consultant.

Dołącz do dyskusji: Startuje kampania społeczna o hormonach „Sprawdź HGH!"

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
miss
czyli pojawią sie recepty na HGH?
odpowiedź