SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Startupy tygodnia: MyTalent.pl, WszystkoNaRaty.pl i SjakSztuka.pl.pl

Przedstawiamy najciekawsze z nowych polskich projektów internetowych, o których dowiedzieliśmy się w tym tygodniu. Poniżej krótkie opisy trzech stron: MyTalent.pl, WszystkoNaRaty.pl i SjakSztuka.pl.pl.

Startupy tygodnia: MyTalent.pl, WszystkoNaRaty.pl i SjakSztuka.pl.pl

MyTalent.pl

Co to takiego
Serwis społecznościowy będący internetową bazą talentów.

Jak działa
Serwis umożliwia każdemu użytkownikowi założenie swojego profilu, do którego dodawać można materiały wideo oraz zdjęcia. Dodatkowo możliwe jest tworzenie konkursów i castingów, rankingi użytkowników oraz specjalne konta dla firm i agencji castingowych.

Od kogo
Agencja interaktywna Blue Paprica.


WszystkoNaRaty.pl

Co to takiego
Serwis aukcyjny umożliwiający zakupy na raty przedmiotów z różnych kategorii .

Jak działa
Kupujący mogą nabywać produkty od wielu sprzedających, a płacić jednym skonsolidowanym kredytem, wybranym spośród ofert różnych instytucji finansowych. Każdy kupujący może w ciągu 24 godzin skompletować i zmodyfikować swój koszyk, zapoznać się z całkowitymi kosztami jeszcze przed dokonaniem zakupu i otrzymać decyzję kredytową nawet w 30 minut.

Serwis działa na razie w wersji beta, a jego wszystkie funkcjonalności mają zostać uruchomione do końca marca 2012 roku. Ze względów na bezpieczeństwo transakcji wszyscy sprzedający są podwójnie weryfikowani, a przepływ danych szyfrowany przy wykorzystaniu certyfikatu SSL.

Od kogo
Projekt realizowany jest przez spółkę WNR Invest i współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013 Działanie 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”.SjakSztuka.pl

Co to takiego
„Polski YouTube sztuki”.

Jak działa
Serwis prezentuje filmy dokumentujące pokazy mody, wystawy designu i pokazy tańca, a także wyjątkowe reklamy, które same w sobie są sztuką. Na stronie znajdują się również materiały pokazujące twórczość mało znanych artystów, freelancerów i ludzi z pasją.

Początkowo w serwisie będą prezentowane ogólnodostępne filmiki, natomiast docelowo - materiały wideo opracowane specjalnie dla jego użytkowników, jak również filmiki przez nich przesyłane.

Od kogo
Serwis uruchomiła i prowadzi firma Abbey House, wydawca miesięcznika „Art & Business”.


Uruchomiłeś właśnie ciekawy serwis? Napisz do nas - t.wojtas[at]wirtualnemedia.pl

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Startupy tygodnia: MyTalent.pl, WszystkoNaRaty.pl i SjakSztuka.pl.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl