SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stefan Bogucki: z Grayling do Hill+Knowlton Strategies

Do zespołu agencji Hill+Knowlton Strategies dołączył Stefan Bogucki. Jako senior associate będzie odpowiedzialny za działania komunikacyjne związane z sektorem usług finansowych oraz prawnych. Ostatnio pracował w Grayling.

Stefan Bogucki Article

Stefan Bogucki ma ponad 10-letnie doświadczenie w doradztwie spółkom z sektora finansów, usług profesjonalnych oraz nowych technologii. Przed dołączeniem do zespołu H+K Strategies przez 5 lat pracował w Partner of Promotion, a następne 5 lat w polskim biurze agencji Grayling.

Jego doświadczenie obejmuje m.in. tworzenie strategii komunikacyjnej spółki, zarządzanie sytuacjami o potencjale kryzysowym w zmiennym otoczeniu regulacyjnym, wprowadzanie na rynek nowych usług finansowych i business to business, komunikowanie transakcji fuzji i przejęć.

W ostatnich latach doradzał m.in. GE Capital, AIG, Innova Capital, Genworth, Provident i Wonga.com. Wspierał klientów biorących udział w procesie konsultacji społecznych ustaw i wdrażania nowych regulacji w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i pożyczkowym.

Stefan Bogucki jest absolwentem programu MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, socjologii w SGGW, prawa spółek i relacji inwestorskich w SGH. Studiował i pracował w Belgii, na Uniwersytecie w Gandawie oraz w kwaterze głównej NATO w Brukseli.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stefan Bogucki: z Grayling do Hill+Knowlton Strategies

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kolega z partnersow
Brawo Stefek! - fajny z niego gościu :)
9 9
odpowiedź