SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stopklatka.pl debiutuje na giełdzie

Stopklatka, zarządzająca internetowym serwisem filmowym o tej samej nazwie, 12 lipca zadebiutuje na rynku NewConnect. W czerwcu spółka zakończyła ofertę prywatną, w której sprzedała 10 proc. swoich akcji.

Stopklatka.pl debiutuje na giełdzie

Stopklatka wchodzi na giełdę, żeby pozyskać środki na rozbudowę funkcjonalności swojego portalu filmowego, co ma doprowadzić do zwiększania jego przychodów reklamowych. – Debiutując na NewConnect, chcemy uwiarygodnić naszą spółkę także w oczach inwestorów i kontrahentów – uzasadnia Adam Bortnik, prezes zarządu Stopklatki. – Jest to nasz pierwszy, ale nie ostatni krok na rynku kapitałowym – zaznacza. Autoryzowanym doradcą spółki jest Capital One Advisers.

W czerwcu Stopklatka zakończyła ofertę prywatną, w ramach której pozyskała blisko 800 tys. zł. Akcje w tej emisji stanowiły 10 proc. wszystkich zarejestrowanych i zostały sprzedane z redukcją w wysokości 37 proc.

Przypomnijmy, że pod koniec maja Stopklatka sprzedała 72 proc. swoich udziałów i tyle samo głosów na walnym zgromadzeniu spółce Kino Polska TV należącej do grupy SPI (więcej). Przeniesienie akcji na rzecz Kino Polska TV następuje etapami i zakończy się 5 grudnia bieżącego roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stopklatka.pl debiutuje na giełdzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl