SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agencja Roberta Lewandowskiego ma nową szefową influencer marketingu

Do zespołu agencji Stor9, należącej do Roberta Lewandowskiego, dołączyła Olga Gralińska, obejmując stanowisko head of influencer marketing. W roli tej będzie koordynować działania agencji związane ze współpracą z twórcami oraz prowadzić zespół specjalistów influencer marketingu. 
 

Olga Gralińska Olga Gralińska

W Stor9 Olga Gralińska odpowiada za tworzenie oraz koordynowanie kompleksowych projektów współpracy i kampanii z influencerami. Do jej obowiązków należy także dbanie o najwyższą jakość projektów z zakresu influencer marketingu oraz utrzymywanie doskonałych relacji z kluczowymi klientami. Olga będzie również wspierać zespół w kontaktach z przedstawicielami marek i influencerami.

- Wkraczamy w kolejny etap rozwoju naszego działu influencer marketingu. Obecność Olgi nie jest przypadkowa – jest wybitną specjalistką w tej dziedzinie z ogromnym doświadczeniem współpracy zarówno z największymi nazwiskami, jak i mniejszymi influencerami. Wierzymy, że w oparciu o jej wiedzę i umiejętności nasze usługi i serwis wzniosą się na jeszcze wyższy poziom - mówi Marek Myślicki, chief growth officer w Stor9. 

Olga Gralińska zastąpiła Marcelinę Woźniak, która odeszła z agencji.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Przez blisko 11 lat Olga Gralińska była odpowiedzialna za działania z obszaru digital marketingu marki Play, gdzie wprowadziła i rozwijała jedną z największych platform influencerskich na rynku – TeamPlay oraz współkoordynowała długofalowe współprace z ponad 50 twórcami. 

Dołącz do dyskusji: Agencja Roberta Lewandowskiego ma nową szefową influencer marketingu

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Renato
Powodzenia!
1 1
odpowiedź
User
Gggg
Klient trudny do ogarnięcia, a po dzisiaj rozdmuchanym wywiadzie do Olejnik - misja ratunkowa
1 0
odpowiedź