SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stor9 otwiera dom produkcyjny 9Production, szefową Agnieszka Zielińska

Agencja Stor9, której większościowym udziałowcem jest Robert Lewandowski, uruchamia niezależną strukturę produkcyjną 9Production. Kieruje nią Agnieszka Zielińska.

Agnieszka Zielińska, chief production officer 9ProductionArticle

Dom produkcyjny będzie odpowiedzialny za obsługę klientów w obszarze produkcji spotów telewizyjnych, sesji zdjęciowych czy szeroko pojętego contentu digital. Na czele struktury stanęła Agnieszka Zielińska, która dotychczas odpowiadała za rozwój kompetencji produkcyjnych w Stor9.

- W ciągu ponad 5 lat obecności na rynku jako Stor9_ wyprodukowaliśmy kilkadziesiąt spotów telewizyjnych i treści dedykowanych do internetu. Zrealizowaliśmy też kilkadziesiąt sesji zdjęciowych z największymi gwiazdami na potrzeby kampanii 360. Nasze portfolio stało się na tyle różnorodne, że naturalnym kierunkiem było wydzielenie niezależnej struktury specjalizującej się w produkcji contentu najwyższej jakości – mówi Agnieszka Zielińska, chief production officer 9Production.

9Production dla Polski i zagranicy

9Production planuje poszerzać portfolio klientów w Polsce i zagranicą, a pierwszym krokiem ekspansji będzie pojawienie się na rynkach zagranicznych.

- Nasz plan to ekspansja na rynki zagraniczne, co da nam możliwość stworzenia usługi serwisowej dla domów produkcyjnych z innych krajów, a także realizowania projektów dla lokalnych marek. Chcemy również rozwinąć nasz wewnętrzny rooster twórców, by mieć na pokładzie zdolnych reżyserów, operatorów czy fotografów – dodaje Agnieszka Zielińska.

9Production wchodzi w skład grupy Stor9, którą zarządzać będzie CEO i co-founder agencji – Anna Zielińska.

- Grupa Stor9 nieustająco będzie rozwijać portfolio klientów w obszarach doradztwa biznesowego, kreatywnych oraz influencer marketingu. Cały czas inwestujemy zyski w rozwój nowych produktów oraz ludzi. W portoflio produktowym pojawiła się niedawno usługa budowania marek własnych dla Influencerów, na co mocno stawiamy w naszej longtermowej strategii rozwoju - mówi Anna Zielińska, CEO Stor9 group.

9Production działa jako niezależna komórka i współpracuje zarówno z klientami z portfolio Stor9,  jak i markami, które zaprosiły podmiot do współpracy w ramach zapytania ofertowego lub przetargu. Dom produkcyjny ma w swoim portfolio realizacje stworzone dla takich marek jak: Sephora, Huawei, Totalizator Sportowy, Fonix, Secret, 4F, Martini, BMW, RTV Euro AGD czy Cybex.

Dołącz do dyskusji: Stor9 otwiera dom produkcyjny 9Production, szefową Agnieszka Zielińska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl