SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej szuka agencji reklamowej

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR szuka agencji, która opracuje koncepcję wypromowania wyszukiwarki agencji znajdującej się na stronie Stowarzyszenia.

Od lewej: Adam Skalik, Rafał Jagielski i Jan Janeczek Article

SKM SAR chce zrealizować działania, które wypromują wyszukiwarkę agencji wśród marketingowców i w działach prokurmentu u reklamodawców. Zaplanowanymi działaniami chce zwiększyć wśród nich świadomość tego narzędzia - umożliwia ono wyszukiwanie agencji reklamowych, m.in. wg kompetencji, w bazie agencji zrzeszonych w SAR.

Jednocześnie organizacja chce, by marketingowcy szukając agencji do przetargów w pierwszej kolejności wybierali te, które są członkami SKM SAR.

- SAR zrzeszając najlepsze agencje na rynku chciałby aby członkowie SAR byli partnerami pierwszego wyboru dla reklamodawców (jeżeli polityka półzamkniętych drzwi ma sens i przyjmujmy tylko sprawdzone agencje, to trzeba komunikować klientom, że portfolio agencji na stronie SAR jest najlepszym miejscem do poszukiwania agencji). Dodatkowo SAR dbając o standardy przetargowe , chce wskazać, że selekcja agencji do pierwszego etapu przetargowego powinna prowadzić do zaproszenia agencji o adekwatnych kompetencjach i w związku z tym powinna się odbywać w oparciu o miarodajne narzędzie w postaci wyszukiwarki agencji (kompetencji, case’ów ) na stronie SAR” - tak Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej uzasadnia potrzebę wypromowania wyszukiwarki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej szuka agencji reklamowej

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tamara
Nie najgorzej napisany. Ja z doświadczenia polecam Nakatomi, dobra solidna agencja z Trójmiasta. Warta polecenia nawet przy dużych kampaniach.
8 8
odpowiedź