SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Stowarzyszenie Producentów Reklamowych podpisuje manifest „Film dla Klimatu"

Stowarzyszenie Producentów Reklamowych (SPR) podpisało manifest „Film dla Klimatu” - porozumienie na rzecz zrównoważonej produkcji audiowizualnej. 

Article

Manifest jest ważnym krokiem w stronę prowadzenia produkcji w sposób zrównoważony, uwzględniający aspekty środowiskowe, społeczne i ekonomiczne.

- Podpisanie manifestu Film dla Klimatu jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem. Jako Stowarzyszenie Producentów Reklamowych chcemy dać wyraz naszej troski o środowisko naturalne i angażować się w działania na rzecz jego ochrony. Manifest to dobry punkt wyjścia do stworzenia konkretnego planu działań, który pozwoli nam na bardziej zrównoważone prowadzenie produkcji reklamowej. Na pewno w najbliższym czasie członkowie SPR będą pracować nad takimi rozwiązaniami – powiedziała Arleta Robinson, prezeska SPR.

Manifest Film dla Klimatu jest otwarty dla wszystkich podmiotów działających w branży audiowizualnej. Do tej pory podpisały go min.:

Stowarzyszenie Filmowców Polskich

Polska Akademia Filmowa

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych

Stowarzyszenie Kobiet Filmowców

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

EC1 Łódź – Miasto Kultury

Centrum Technologii Audiowizualnych

Krakowskie Biuro Festiwalowe

Łódź Film Commission

Mazovia Warsaw Film Commission

Podkarpackie Film Commission

Centrala Distribution

Likaon

WJ Team

Momakin

Wajda School

Dołącz do dyskusji: Stowarzyszenie Producentów Reklamowych podpisuje manifest „Film dla Klimatu"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl