SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Arleta Robinson dalej prezeską Stowarzyszenia Producentów Reklamowych. Wybrano nowy zarząd

Arleta Robinson z Lucky Luciano Pictures została wybrana na drugą kadencję prezeską Stowarzyszenia Producentów Reklamowych. Wiceprezesami ponownie zostali Tomasz Dławichowski i Magda Olak. 

Zarząd SPR - Magda Olak, Arleta Robinson, Tomek Dławichowski, Jakub LaskusZarząd SPR - Magda Olak, Arleta Robinson, Tomek Dławichowski, Jakub Laskus

W czwartek 18 kwietnia odbyło się walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia Producentów Reklamowych (SPR), zrzeszającego 29 studiów produkcyjnych. Podczas spotkania podsumowano drugi rok działalności i wybrano nowy zarząd.

Na kolejną kadencję, decyzją walnego zgromadzenia ponownie zostali wybrani Arleta Robinson - na stanowisko prezes oraz Tomasz Dławichowski (Timecode Film Production) i Magda Olak (Tank Production) na wiceprezesów.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Nowymi członkami zarządu zostali Maciej Maciantowicz (Dynamo) i Jakub Laskus (Bites Studio).

Do Komisji Rewizyjnej zostali powołani: Mariusz Pietkiewicz (M5 Film) – przewodniczący, Kamila Boruc-Adamska (Trunskavka), Piotr Miklaszewski (Feelmovie).

Stowarzyszenia Producentów Reklamowych wybrało swoje władze

- Bardzo dziękuję koleżankom i kolegom za zaufanie i ponowny wybór na funkcję prezeski. Traktuję to jako sygnał, że kierunek jaki wraz z poprzednim zarządem obraliśmy, odzwierciedla potrzeby producentów zrzeszonych w SPR. Za nami bardzo pracowite 12 miesięcy. Kolejna kadencja zarządu też nie będzie łatwa. Zmiany w branży przyspieszają, pojawia się kilka zjawisk, które mogą mieć znaczenie wręcz systemowe – myślę tu o szeroko pojętym ESG, o rosnących kosztach produkcji oraz generatywnej AI. Nowe priorytety dla SPR wyznaczy na pierwszym posiedzeniu zarząd, ale już wiemy, że wymienione wyzwania na pewno znajdą się w kręgu naszego zainteresowania jako organizacji - powiedziała Arleta Robinson, prezeska.

CZYTAJ TEŻ: Stowarzyszenie Producentów Reklamowych włącza się do europejskiej inicjatywy ujednolicania zasad współpracy przy tworzeniu reklam

- Poprzedni zarząd za swój priorytet uznał zbudowanie mocnej pozycji SPR’u w branży. Myślę, że to się udało w 100%, dlatego za to poświęcenie i wkład chciałem serdecznie podziękować wszystkim członkom poprzedniego zarządu oraz członkom Stowarzyszenia. Po 12 miesiącach jesteśmy jako SPR silną marką i szanowanym partnerem dla organizacji branżowych. Liczę, że nasze wspólne działania wpłyną pozytywnie na rozwój branży. Tylko razem możemy skutecznie transformować rynek, na którym działamy - dodaje Tomasz Dławichowski, ponownie wybrany na wiceprezesa. 

Dołącz do dyskusji: Arleta Robinson dalej prezeską Stowarzyszenia Producentów Reklamowych. Wybrano nowy zarząd

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mel
Wiceprezes jak się wysforował na pierwszy plan :-)
odpowiedź