SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Strategiczny projekt Radiostacji

MPG Media Planning realizuje dla Radiostacji projekt przy pomocy metodologii Catalyst

MPG Media Planning realizuje na rzecz Radiostacji strategiczny projekt mediowy w oparciu o sieciowe narzędzie mediowe MPG, Catalyst. Catalyst zapewnia, że zaprojektowana komunikacja mediowa jest spójna strategicznie i jest oparta o wiedzę zarówno Agencji jak i Klienta oraz innowacyjne rozwiązania komunikacyjne. Catalyst jest stosowany w Polsce od ubiegłego roku i jest realizowany przez MPG Media Planning w projektach wymagających nowego spojrzenia na komunikację marki lub firmy.

"Metodologia Catalyst wykazała swoją skuteczność na wszystkich rynkach więc jestem pewien, że również w Polsce potwierdzi swoją skuteczność - dla Radiostacji. Catalyst zapewnia świeżość rozwiązań mediowych, ale przede wszystkim ich skuteczność. MPG traktuje narzędzia strategiczne oraz typu DSS bardzo poważnie i nigdy nie ogranicza się do ich prezentowania, ale przede wszystkim koncentruje się na ich stosowaniu. Dlatego w ciągu ostatniego roku szkolenia Catalyst poza Polską, w różnej formie, odbyło 5 osób z polskiego oddziału MPG a w planach jest szkolenie kolejnych osób." - powiedział Jacek Dzięcielak - CEO MPG w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Strategiczny projekt Radiostacji

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl