SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Strefa Premium na wPolityce.pl dla prenumeratorów „Sieci”

Na portalu wPolityce.pl będą publikowane artykuły, do których dostęp będą mieli jedynie użytkownicy cyfrowej prenumeraty tygodnika „Sieci” i miesięcznika „Sieci Historii” (wszystkie tytuły należą do Fratrii).

Michał Karnowski, fot. Fratria Article

- Dzisiaj startuje nowa oferta tygodnika „Sieci” i portalu - strefa PREMIUM. To możliwość dostępu do dodatkowych tekstów (stąd oznaczamy je plusem), które dotychczas ukazywały się wyłącznie na łamach tygodnika „Sieci” lub zostaną specjalnie przygotowane dla strefy PREMIUM - poinformował w zeszłym czwartek Michał Karnowski, publicysta „Sieci” i członek zarządu Fratrii ds. redakcyjnych.

Jednocześnie w ramach promocji obniżono ceny pakietu miesięcznego (z 19,99 do 9,99 zł) i rocznego (ze 159,99 do 89,99 zł) prenumeraty cyfrowej „Sieci” i „Sieci Historii”, funkcjonującą pod nazwą Sieć Przyjaciół. Wariant 3-miesięczny kosztuje 49,99 zł, a 6-miesięczny - 89,99 zł.

- Bardzo liczymy, że i państwo dołączą do Sieci Przyjaciół, zyskując do strefy Premium i publikowanych tam ciekawych tekstów, a jednocześnie wspomogą rozwój portalu wPolityce.pl i tygodnika „Sieci” - dodał Michał Karnowski we wstępniaku w nowych numerze „Sieci”.

Wydawca „Sieci” prenumeratę cyfrową zaczął mocno promować w kwietniu, kiedy z powodu izolacji społecznej w związku z epidemią koronawirusa nie działało wiele punktów sprzedaży prasy papierowej. Firma nie podaje, ile osób wykupiło tę ofertę.

W grudniu ub.r. portal wPolityce.pl zanotował 1,22 mln realnych użytkowników i 26,6 mln odsłon (według badania Gemius/PBI). Natomiast według danych ZKDP w kwietniu br. średnia sprzedaż ogółem „Sieci” wynosiła 38 361 egz., o 9,1 proc. mniej niż rok wcześniej.

Fratria w ub.r. osiągnęła wzrost przychodów o 9,2 proc. do 36,68 mln zł oraz zysku netto z 2,81 do 3,18 mln zł. Wpływy z reklam wyniosły 28,14 mln zł, a ze sprzedaży prasy - 7,8 mln zł.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Strefa Premium na wPolityce.pl dla prenumeratorów „Sieci”

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sky
Fantastyczna informacja. Nie mogę się już doczekać
0 4
odpowiedź
User
Ciemny Lud
W strefi premium będą artukuły merytoryczne a w części bezpłatnej fiansowanej przez Orlen & pozostałe spółki, nadal tylko propaganda ;O)
1 1
odpowiedź
User
Przemodlony hiperpolaka
siostry Ka gonią Mychnika? ha-ha-ha
0 0
odpowiedź
User
trend sweter
W strefi premium będą artukuły merytoryczne a w części bezpłatnej fiansowanej przez Orlen & pozostałe spółki, nadal tylko propaganda ;O)


będą cyfrowe bony na talerze z JP2 do powieszenia w kuchni xD
0 0
odpowiedź
User
bezwzględny czytelnik
w strefie zaczytania jest artykuł, który nie powinien się tam znaleźć
0 0
odpowiedź