SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Stwórz film dokumentalny

Druga edycja konkursu na film dokumentalny

Ruszyła druga edycja konkursu na projekt filmu dokumentalnego organizowana przez kanał telewizyjny PLANETE i niemiecki tygodnik Stern w którym nagrodą będzie sfinansowanie przez PLANETE realizacji wyróżnionego pomysłu. Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. Najpierw PLANETE dokona wstępnej selekcji nadesłanych propozycji, a następnie 10 wybranych projektów zostanie przedstawionych jury, które wybierze zwycięzcę.

W ciągu kilku miesięcy od ogłoszenia wyników na podstawie nagrodzonego projektu zostanie wyprodukowany film, który następnie będzie zaprezentowany podczas 54. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie w 2004 roku.

W tym roku konkurs ma na celu promowanie młodych talentów i skierowany jest wyłącznie do studentów szkół lub kierunków filmowych oraz do osób, które ukończyły wspomniane studia ciągu ostatnich 5 lat. Projekty należy przesyłać do 15 kwietnia 2003 na adres:

MultiThématiques GmbH
"PLANETE & STERN Dokumentarfilmpreis"
Carl-Zeiss-Ring 5, D-85737 Ismaning
Deutchland / Niemcy

W projekcie, zredagowanym w języku angielskim lub niemieckim, powinny znaleźć się następujące informacje: streszczenie filmu, dane dotyczące produkcji (np.: miejsce i czas realizacji zdjęć), kosztorys, przewidywany czas trwania filmu w minutach oraz informacje o osobie, która miałaby zrealizować dokument.

Dokumentalny kanał telewizyjny PLANETE powstał we Francji w 1989 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Stwórz film dokumentalny

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl