SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Super Express" pomaga wybrać szkołę

Rusza piąta edycja konkursu "Super Szkoła"

Dzisiaj "Super Expressu" rozpoczyna już V edycję, popularnego wśród polskich szkół konkursu "Super Szkoła", konkursu, który ma pomóc czytelnikom dziennika w wyborze najodpowiedniejszej szkoły dla swoich dzieci.

Od pięciu lat "Super Express" corocznie ogłasza wielki konkurs "Super Szkoła", w którym może wziąć udział każda publiczna szkoła w Polsce. Jest to konkurs wyjątkowy, ponieważ szkoły zgłaszają do niego uczniowie, wypełniając zamieszczaną w "SE" ankietę. W ramach konkursu role się odwracają  i tym razem uczniowie wystawiają swoim szkołom oceny.

Szkolny konkurs "Super Expressu" pełni bardzo ważną rolę wśród społecznych inicjatyw, podejmowanych przez redakcję. Jego celem jest promowanie szkół dobrych, kształcących na wysokim poziomie, ale również wykazujących troskę o harmonijny rozwój psychiczny i fizyczny ucznia. "Super Express" chce  nagrodzać szkoły najlepiej kształcące i wychowujące nasze dzieci. 

W konkursie, corocznie 6 najlepiej ocenionych szkół, otrzymuje w nagrodę wyposażenie pracowni komputerowej. Konkurs z roku na rok rozwija się - coraz więcej szkół chce ubiegać się o tytuł "Super Szkoły". W ostatniej, czwartej edycji konkursu do redakcji napłynęło ponad 260 tysięcy ankiet wypełnionych przez uczniów, z blisko 2,5 tysiąca polskich szkół. Od początku akcji patronuje marszałek Sejmu RP, a o poziom merytoryczny dba Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu. Od dwóch lat patronem konkursu jest również Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, którego przedstawiciele oceniają szkolne inicjatywy prounijne.

Pierwszy etap konkursu potrwa do końca bieżącego roku. Dla uczestników redakcja uruchomi, specjalną stronę internetową, pod adresem: supereszkola.superexpress.pl, z której uczniowie będą mogli m.in. pobrać konkursowe ankiety i kupony zgłoszeniowe.

Konkurs "Super Szkoła" będzie wspomagany mailingiem do ponad 30 tysięcy szkół, reklamami autopromocyjnymi oraz spotami reklamowymi, emitowanymi w sieci radia ESKA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Super Express" pomaga wybrać szkołę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl