SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Świadoma energia" - kolejna edycja kampanii RWE Polska

RWE Polska rozpoczyna kolejną, siódmą odsłonę kampanii "Świadoma energia", która promuje efektywne i racjonalne korzystanie z energii elektrycznej.

Tegoroczna odsłona kampanii "Świadoma energia" skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw. Ma również umożliwić porównanie postaw związanych z oszczędzaniem energii w domu i miejscu pracy.

W ramach programu przeformatowana została jego strona internetowa, na której można znaleźć materiały edukacyjne i szkoleniowe, w tym porady dotyczące oszczędzania energii. Internauci odwiedzający serwis znajdą w nim także interaktywny quiz, który pozwala porównać poziom własnej świadomości energetycznej z wiedzą i zachowaniami ogółu Polaków. Narzędzie oparte jest na wynikach tegorocznej edycji badania "Świadomość energetyczna Polaków", przeprowadzonego przez TNS Polska na zlecenie RWE, dzięki czemu działa jak benchmark. Wypełniając krótką ankietę można sprawdzić, czy potrafimy oszczędzać energię i porównać swoje odpowiedzi z ankietowanymi, którzy brali udział w badanu. Quiz składa się z kilkunastu pytań połączonych z poradami, a jego podsumowaniem jest indywidualny profil energooszczędności.

Ponadto kampania obejmuje konkurs dla firm z sektora MŚP, którego koncepcja opiera się na pokazaniu konkretnych korzyści związanych z oszczędzaniem energii w różnego typu firmach. Nagrodą dla zwycięzcy jest opłacenie rachunków na kwotę 15 000 zł.

Program wspierać będzie kampania bannerowa przedstawiająca problem niepotrzebnej utraty energii. Akcja realizowana będzie na portalach ogólnoinformacyjnych, biznesowych i branżowych (m.in. Onet.pl, Gazeta.pl, Bankier.pl, Money.pl, Energia.pl), a także w serwisie YouTube.

Za zakup powierzchni reklamowej odpowiedzialna była agencja Cube Group, a za koncepcję i przygotowanie kreacji odpowiadała agencja Galileo Interactive.

Partnerem merytorycznym programu "Świadoma energia" jest Krajowa Agencja Poszanowania Energii.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Świadoma energia" - kolejna edycja kampanii RWE Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl