SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Święty Mikołaj na służbie Skoda Auto Polska

Co roku działy marketingów łamią sobie głowy jak uatrakcyjnić świąteczny mailing do partnerów

Co zrobić żeby nie zginął w gąszczu innych bożonarodzeniowych przesyłek.  Skoda Auto Polska S.A. rozwiązała ten problem odwołując się do pomocy Świętego Mikołaja.

Listy do swoich klientów i partnerów Skoda Auto Polska S.A. wysłała  z siedziby Świętego Mikołaja w Laponii nadając im w ten sposób wszelkich znamion autentyczności - oryginalne znaczki oraz stemple pocztowe. Z treści świątecznych listów wynikało, że głównym nadawcą jest Święty Mikołaj zaniepokojony utratą wiary w swoje istnienie - Skoda występowała tu  w roli pomocnika Świętego Mikołaja.

Drugim, uzupełniającym i nawiązującym do pierwszego stylistyką elementem świątecznego mailingu, były ekskluzywne zestawy do korespondencji wysyłane niezależnie od listów tak, aby przesyłka z upominkiem dotarła do odbiorcy po liście od Świętego Mikołaja.

Autorem koncepcji jest poznańska agencja reklamowa Advertus, która zajęła się także produkcją listów i upominków oraz nietypową w tym wypadku obsługą logistyczną.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Święty Mikołaj na służbie Skoda Auto Polska

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
grq43
popatrz też tu:

http://mikolaj-swiety.blogspot.com
8 8
odpowiedź