SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sympatia.pl - profesjonalny serwis towarzysko-randkowy

W polskim Internecie pojawił się pierwszy profesjonalny serwis do kojarzenia par i zawierania znajomości przez Internet - Sympatia.pl . W odróżnieniu od podobnych tego typu projektów w polskiej Sieci użytkownicy odwiedzający strony Sympatii mogą liczyć na dużo większą funkcjonalność, rozbudowane działy porad, forum komunikacji z użytkownikami oraz rozbudowaną wyszukiwarkę, pozwalającą np. odnaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach mieszkające w danym mieście. Sympatia.pl będzie rozbudowywana o wiele nieznanych jeszcze w tego typu serwisach funkcji a już na starcie oferuje funkcjonalność wyższą niż konkurencja.

Sympatia.pl chce wykroczyć poza ramy serwisów randkowych, przykładając dużą wagę do profesjonalnej obsługi i komunikacji na linii użytkownik - dział obsługi klienta. Serwis chce pomagać nie tylko w poszukiwaniu tytułowej sympatii, ale pomagać ludziom samotnym i kojarzyć pary stające potem na ślubnych kobiercach, dla których przygotowano specjalne niespodzianki.

"Projekt był przygotowywany prawie rok - mówi Agnieszka Fronczek, pomysłodawczyni Sympatii.pl - Cały ten czas zajęła analiza istniejącej konkurencji, polskiej i zagranicznej, oraz prace programistyczne. Dzięki temu możemy zaoferować użytkownikom profesjonalnie przygotowany produkt, łatwy i intuicyjny w obsłudze. Chcemy na www.sympatia.pl stworzyć najsympatyczniejsze miejsce w polskim Internecie, dzięki któremu Internauci odnajdą nie tylko miłość, ale znajdą bratnią duszę. Główny nacisk będziemy kłaść na zacieśnianie kontaktów z użytkownikami, czemu ma służyć m.in. stale rozbudowywany dział porad oraz zatrudnieni opiekunowie Sympatii.pl, którzy będą starać się odpowiadać nawet na najtrudniejsze pytania."
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sympatia.pl - profesjonalny serwis towarzysko-randkowy

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
xyjyj
zobacz sobie też tu:

http://twojadrugapolowa.blogspot.com
8 8
odpowiedź