SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Synergic: Paweł Orłowski prezesem, Wojciech Byj odpowiada za finanse

Funkcję prezesa firmy reklamy zewnętrznej Synergic objął współzałożyciel i pomysłodawca firmy Paweł Orłowski. Członkiem zarządu i wiceprezesem odpowiedzialnym za finanse (CFO) został Wojciech Byj.

Od lewej: Paweł Orłowski i Wojciech Byj Article

Paweł Orłowski zastąpił na stanowisku prezesa Synergic Joannę Hutnik. Orłowski jest akcjonariuszem funduszu Larq, członkiem rady nadzorczej Triggo oraz doradcą zarządu Lumichem. Menadżer jest także pomysłodawcą i założycielem Synergic. W 2019 roku był prezesem zarządu Nextbike Polska.

- Naszym celem jest, umocnienie, dalszy rozwój oraz przeprowadzenie spółki przez trudny czas pandemii. Skutecznie wspieramy Synergic organizowaniem pomocy wynikającej z tarcz antykryzysowych oferowanych przez rząd oraz dodatkowym finansowaniem zewnętrznym uzyskanym od banku i właściciela - powiedział Paweł Orłowski, współzałożyciel i od lipca prezes Synergic.

Wojciech Byj jako wiceprezes i członek zarządu odpowiedzialny za finanse Synergic zastąpił Piotra Gajka. Pracował w firmach doradczych (PwC oraz EY), ostatnio był związany z Larq jako manager inwestycyjny.

Dołącz do dyskusji: Synergic: Paweł Orłowski prezesem, Wojciech Byj odpowiada za finanse

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl